Skocz do zawartości

Otwarta beta Diablo 3 (ten weekend)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi Ci o kod na wersję próbną to napisz mi wieczorkiem PM, mogę jeden odstąpić. ;)

 

4ndr3 masz full wesje takze czy tylko na trialu lecisz? :]

Mam full. Też grasz?

 

tak, zawish#2693 jak Ci sie bedzie nudzic

Który serwer? Bo ja na Azji gram (po premierze na Euro się wejść nie dało i jak zacząłem tak zostałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działa już ten sklepik za kasę? Sprzedaliście coś?

 

Po syfie na AH widzę dwie możliwości:

- na RMAH będzie taki sam syf i nikt nie będzie nic kupować

- na RMAH będą takie perełki, że portfel sam się będzie otwierał ;)

 

Biorąc pod uwagę, że samo wystawienie nic nie kosztuje, obstawiam to pierwsze :)

 

BTW granie na serwerze poza EU jest IMHO bez sensu... odcina się w ten sposób od wszystkich znajomych i potencjalnie naraża na nieludzkie lagi... już chyba lepiej zacząć od zera na EU - im szybciej, tym lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW granie na serwerze poza EU jest IMHO bez sensu... odcina się w ten sposób od wszystkich znajomych i potencjalnie naraża na nieludzkie lagi... już chyba lepiej zacząć od zera na EU - im szybciej, tym lepiej...

Jedyna wada jaką obecnie dojrzałem to fakt że o 0:00 dostaję kicka z powodu przerwy technicznej. Ale chociaż nie zarywam nocek, wysypiam się... może serio zacznę na EU. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czytało i mimo, że grałem tylko niewiele u znajomego, jako fan poprzednich części, muszę się zgodzić z Twoimi spostrzeżeniami. Nie mam niestety obecnie sprzętu pod Diablo, ale postaram się w niedługim czasie coś zmontować, żeby w końcu normalnie pograć i może zmienić zdanie(?). Boję się, że gra została zrobiona pod bardziej "casualowych" graczy i jest po prostu zbyt "zautomatyzowana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie taka kicha, jakiej spodziewali się malkontenci przed premierą. Niech Blizzard wyda dodatek w postaci całego Diablo 1 na engine trójki, to chętnie kupię. W takiej formie jak teraz - nie ma mowy. Szczególnie, że nowy Max Payne jest podobno cudowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego diabełka to mając cąły sentyment do cudownego klimatu to jest on prosty jak budowa cepa. Cały system dodawania punktów do statystyk kompletnie sie nie sprawdził z powodu odgórnego ustalenia limitu dla każdej z nich. Czyli docelowo każda postac z danej klasy miała tak samo rozłożone statsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak? Pudełko? Klucz jest na wiek wieków przypisany do konta battle.net, a to jest nieodsprzedawalne - wystarczy jeden telefon do obsługi technicznej i należy znowu do właściciela :)

 

Zaś pudełko samo w sobie jest bezużyteczne - można zainstalować grę i pooglądać filmiki (jak wypakujesz je sobie z plików)...

 

BTW ciekawostka - filmiki są w formacie OGM a muzyka/dźwięki/głosy w OGG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. W połowie czerwca dopiero będzie świeża dostawa D3. Na siłę zawsze można sprzedać swoje konto BN, ale jak ktoś jest choojem to zadzwoni do Blizza i odzyska je zarabiając na tym jakieś 160zł :P

Edytowane przez Troy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ludzie napalali i klapa :D Dobrze, że na mnie nie działa cały ten klimat wyczekiwania :) Przynajmniej Starcraft im jako tako wyszedł, choć zobaczymy jaki będzie efekt końcowy

 

MathU a co d Diablo 1, gdyby zrobili remake w radosnych, odpustowych kolorkach to po klimacie. Ja bym tam widział takie wyblakłe, ponure, depresyjne barwy, różne odcienie szarości

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to jedna wielka wpadka jak na razie. Ludzie są bardziej zadowoleni z Max Payne 3 na tą chwilę. Największym ich błędem jest stałe połączenie do neta. Po za tym zdarzyło mi się dwa razy- że blizz wykrył że niby mam problem z netem i mnie wywaliło- na singlu -_- Przeszedłem singla i jakoś mnie nie ciągnę by dalej grać... <_< Większy ubaw miałem z SC2. Dobrze że mam kod znajomego, który po prostu pracuje a ja gram w tym czasie, bo tak to bym nie kupił nigdy D3, a teraz tym bardziej. Chyba że stanieje do 50 zł, dla kolekcji i tyle.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalu ta gra nie jest warta zachodu. Wystarczy tylko szybko klikać myszką, aby ubić wszystkich.

 

Prawdziwa gra zaczyna się od koszmaru ! http://www.gram.pl/a...I_recenzja.html

 

Cytuję: "Na koniec jeszcze krótki komentarz odnośnie oceny. Jeśli chcecie wyłącznie pobawić się na "normalu", odejmijcie od oceny dwa punkty i odłóżcie kasę na inne gry. Jeśli należycie do masochistów chcących w pojedynkę przejść inferno (ale nie gracie barbem, czy mnichem), dodajcie jeden. Cała reszta niech trzyma się poniższej oceny (tj. 8/10 - dopisek Troya)".

Edytowane przez Troy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłaciłem w euro (wkurzyłem się i kupiłem u blizza), dałem 250zł

 

za 8zł można na keye.pl dostać klucz do dema

 

a od połowy czerwca - podobno - demo ma być darmowe dla wszystkich

 

(demo to tyle gry ile było w becie - czyli do 13 levelu do króla szkieletów)

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KHRoN, czyli jednak zaoszczędzę kasę na nową myszkę, a w D 3 pogram jak demo będzie darmowe :) W tej cenie to jednak oczekiwałem czegoś naprawdę wyjątkowego, szczególnie od strony fabularnej, bo to jest dla mnie dość ważna kwestia. Poza tym przymus logowania się na serwery Blizza nawet jeśli chcę pograć sobie w singla to imo fail. Rozumiem, że jest to wymierzone przeciwko piraceniu, ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kazdym poziomie trudnosci jest taki sam (ew sam poziom jest wiekszy, takie mam porownanie normal vs nightmare, na hellu nie bylem, brakuje mi z 50k golda, a nie mam czasu ostatnio pograc)

 

i co tak placzecie ze trzeba byc do neta podlaczonym, dalej zyjemy w 1997 gdzie kazdy mial modem 56,6kbitps ?? nie widze zadnego problemu, a ze czasem wywali servery na 30min czy 2h.... mozna wtedy zrobic inne rzeczy, no chyba ze ktos maniakalnie musi byc online 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności