Skocz do zawartości

Otwarta beta Diablo 3 (ten weekend)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei nie zgodzę się z Tobą. Początkujących nazywamy Newbie a nie Noobem. Noobem jest ktoś kto pomimo stażu w grze nie ma ochoty bądź po prostu nie zostało mu dane pojąć gry w stopniu takim, aby właśnie nie zawadzać innym graczom dlatego też moim zdaniem to także dobre posunięcie ze strony Blizza. Powiem więcej złożoność skilli i ich mnogość zostawia furtkę na bycie PRO. Zresztą tutaj wejdzie (mam nadzieję) sensowne PVP, a nawet w casualowych grach poziom trudności wyznaczany jest w końcu przez przeciwnika - człowieka.

 

A co to znaczy, że nie było mu dane pojąć grę w takim stopniu mimo tego stażu? Rozumiem, że chodzi o głupków. Jeżeli ktoś nie miał ochoty "nie zawadzać innym graczom", to myślisz, że po uproszczeniu gry tej ochoty nabierze? Warto chyba zaznaczyć, że w gry gra się przeważnie dla siebie i swojej przyjemności, sowiecie jak widać wcześniej płacąc za produkt. Jeżeli byłeś przysłowiowym głupkiem to dostawałeś bęcki, czy to na duelach czy ogólnie w grze, lub też nikt nie chciał z tobą grać.

 

Muszę powiedzieć, że to właśnie możliwość rozbudowy pod mój gust tyle lat trzymał mnie przy tej grze, a przed BN lubiłem grać na singlu, testować to i tamto. Teraz widać producent przykuwa graczy do BN (nie orientuję się, na ile to w tej chwili aktualne), daje jeszcze prostszą siekankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszli z założenia, że nie należy frustrować dzisiejszych dzieci nadmiarem opcji, których nie potrafią ogarnąć... Ma być prosto i przyjemnie - bez myślenia... Dostosowują się do zapotrzebowania dzisiejszego rynku, dzisiejszej "nowej" generacji.

 

Ale wstrzymam się z całościową oceną do momentu aż zagram i pokatuje grę z miesiąc - czyli prawdopodobnie za jakiś rok :) Jest jeszcze sporo starszych gier, z którymi chciałbym się zapoznać, a ich cena sięga jedynie w skrajnych przypadkach 50zł (średnio 20zł) także nie mam ciśnienia na nowe Diablo

 

pozdrawiam

Edytowane przez lethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale single i multi to to samo w d3?nie da sie grac 'offline', trzeba bedzie grac na serverach blizza, mozna bedzie zalozyc sobie swoj wlasny room i tam solo sie bawic albo dodac znajomych czy po prostu z losowymi ludzmi....

No i właśnie to jest dla mnie głupie :( czyli jak ktoś nie ma dostępu do internetu to nie pogra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale single i multi to to samo w d3?nie da sie grac 'offline', trzeba bedzie grac na serverach blizza, mozna bedzie zalozyc sobie swoj wlasny room i tam solo sie bawic albo dodac znajomych czy po prostu z losowymi ludzmi....

No i właśnie to jest dla mnie głupie :( czyli jak ktoś nie ma dostępu do internetu to nie pogra?

 

Może i głupie dla graczy, ale wspaniałomyślne dla twórców gry. Potwory są "produkowane" przez serwer, co uniemożliwia piracenie diablo. Nawet jeśli coś się uda zdziałać, to potwory z dużym prawdopodobieństwem będą stały w miejscu lub zachowywały się jak porąbane o ile w ogóle będą na mapie lol .

Edytowane przez Troy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem

czarodziej/ka najbardziej mi podszedł

kupić pewnie kupię ale nie za 150<

moim zdaniem gorsze od d2 ponieważ skile dostajesz z automatu przynajmniej w becie nie wiem jak dalej-so nie ma możliwości rozwoju postaci pod siebie, dmg z tego co zauważyłem zależy od broni którą nosisz a nie od poziomu skila co jest moim zdaniem głupotą no i za bardzo wowo-podobna grafika nie ma tego co miało d2 hmm.. klimatu ale przyjemnie się gra

i pytanie będzie można grać max 4 os w jednym pokoju bo to trochę za mało jak dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montessa klimat to miało pierwsze diablo, dwójka była bardziej rozbudowana, większy świat, lepsza grafika + grywalność na bn, ale klimat w porównaniu do jedynki był skąpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie dlatego ciagle pogrywam w d1 (kurcze, jeszcze mam orginalna ksiazeczke i pudelko z 1997r....), a d2 juz nie bardzo, d1 duzo bardziej mi sie podobalo, ale z 3 zobaczymy, pewnie nie bedzie to ani poziom d1, ani d2, ale raczej jedna z lepszych gier ostatnimi czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli chodzi Ci o kod na wersję próbną to napisz mi wieczorkiem PM, mogę jeden odstąpić. ;)

 

Dokładnie chodzi o kod na wersję próbną. Wielkie dzięki, odezwę się na PW :)

 

patrząc na to że kody ludzie sprzedają- to nie licz na to :)

 

Więcej wiary w ludzi @Azahiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o kod na wersję próbną to napisz mi wieczorkiem PM, mogę jeden odstąpić. ;)

 

4ndr3 masz full wesje takze czy tylko na trialu lecisz? :]

Mam full. Też grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to zabiłem (cenzura żeby nie spoilować*) i powiem że... jestem rozczarowany jak ostatnie półtora aktu wygląda... a wygląda tak:

 

"Słuchajcie, skończyły nam się pomysły, więc zrobimy ciąg kilku wyglądających identycznie mapek ażeby dojść do minibossa... a potem drugi raz to samo. A potem boss. A potem znowu ciąg identycznych mapek, tylko większych, znów żeby dojść do minibossa... a potem drugi raz to samo. A potem boss. W międzyczasie oczywiście będą randomowo generowane hordy unikatowych stworów, coby nie było nudno a i zemrzeć można..."

 

A poza tym: http://blog.khron.net/2012/05/20/diablo_3_recenzja_spolszczenie/

 

___

*) Dumbledore'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności