Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [pchełki] Nationite Nanite N2 / 100zł / rock, alternatywa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem forum ale nie znalazłem takiego połączenia kryteriów, no chyba że coś przegapiłem...

 

Odtwarzacz:

Chcę sobie kupić odtwarzacz Nationite Nanite N2 4GB tylko nie mam zielonego pojęcia jakie słuchawki do niego dobrać.

 

Wymagania:

Interesują mnie słuchawki douszne (takie normalne jak dawali kiedyś do telefonów nie dokanałowe).

 

Słuchane gatunki muzyczne:

rock, alternatywa, reggae

 

Preferencje dźwiękowe:

Jeżeli chodzi o sam dźwięk to nie mam swojego faworyta, ponieważ niektóre piosenki wole cieplej inne zimniej więc dla mnie to bez różnicy - dostosuje sobie repertuar :)

 

Budżet:

Granicą pieniężną jest ok 100zł jak będzie troszkę ponad to jakoś to przeżyje.

 

Pytania:

  • Chciałem się też Was zapytać czy moc wyjściowa tego odtwarzacza (znalazłem że wynosi 130mW) może uszkodzić słuchawki, czy raczej są do tego przystosowane?
  • Dręczy mnie jeszcze pytanie czy do tego modelu lepsze będą słuchawki o oporowości 16 czy 32Ohm?

Czekam na Wasze propozycje :)

Edytowane przez ziele3920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki do stówy powiadasz... Vedia SRS300 (tak), Cresyn AXE IV... czasem za około stówę można MX880 od Sennheisera złapać.

Mi się jeszcze ostatnio Beyerdynamic DTX21iE spodobały dźwiękowo (ale mają malutko basu) tyle że one to raczej dla kobiety (koraliki albo malutkie gitarki na kablu). Za to wykonanie luks i brzmienie bardzo klasowe i takie gładziutkie i delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności