Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki nauszne RAP do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek nausznych do Rapu, w którym będzie dobry bas, ale też zeby nie przesadzic, taki głeboki, ale przyjemny zeby znowu wokal za bardzo nie dudnił, lubie wsluchiwać sie w słowa, mysłam nad zakupem AKG K518, ale słyszałam, że bas tak jest mocny ze az wszystko dudni, czytałam wiele recenzji i jednym sie podoba innym nie i szczerze? to juz sie troche zagubiłam, a szukam czegos hmm.. stonowanego, jak juz podkresliłam, lubię bas, ale wokal nie moze dudnić. Słuchawki do uzytku zewnetrznego, do ipod'a nano 5g, Zastanawiałam sie tez nad urbanears plattan, ale za duzo o nich nie wiem dlatego bardzo prosze o rade, otwarta jestem na sugestie, suzkam czegos w granicach 200-300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam do ipod nano 5g.

nie chcę żeby słuchawki były za duże..

musicfan1, rozważałam CAL ale wydaja mi sie duze

przekogut, podobaja mi sie te K520, zalezy mi zeby ten bass nie dudnil i był ladny przyjemny wokal, hmm, rozważam te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie której szukasz masz do wyboru tylko 2 pary dobrych słuchawek

AKG K518 DJ są to male słuchawki i w dodatku masz do wyboru szeroka game kolorów

I najlepsze wg. mnie są CAL nie są one ładne ale posiadają najlepszą jakość dźwięku. Naprawdę polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, teraz to już sama nie wiem.. w sumie podobaja mi sie chyba te wszystkie modele pprzz Was proponwane.

Superlux, podobaja mi się, wizualnie

CAL kusi mnie ze wzgledu na takie dobre opinie

ale znowu te AKG K520 tez wydaja sie byc nie najgorsze..

cięzki orzech do zgryzienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K520 prezentują najlepszą wg mnie jakość dźwięku w porównaniu do wymienionych, ale są to słuchawki otwarte, przeznaczone do użytku domowego a nie na zewnątrz, z 3 m kablem

jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy sklepu mp3store to polecałbym sprawdzić SoundMAGIC P30 (mają też wersję białą), również ciekawą a znacznie tańszą opcją są Aerial7 Matador występujące w różnych wersjach kolorystycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że dzwiek najważniejszy, ale nie przepadm za duzymi słuchawkami bo są dla mnie mało wygodne i czuję się niekomfortowo..

blueme, cóż, niesety zadnego mp3 store u mnie w okolicy raczej nie ma, nad czym ubolewam, dopiero chyba w Warszawie, czyli 100 km ode mnie. co do tych akg k520 to odpadają ze względu na ten długi kabel, musza miec krotki no i najlepeiej jak byłyby zamkniete..

 

O, te aerial7 też się zastanawiałam, ale mniej bo żadnych opinii w necie o nich nie mogę znaleźć..

Edytowane przez urika66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urika66, Matadory mają przyjemne ciepłe brzmienie i nie są jednocześnie zamulone, słuchałem ich i byłem pozytywnie zaskoczony (przy tym są bardzo wygodne, lekkie i nie uciskają uszu)

Superlux 661 polecone przez kolegę to też dobra opcja, ale jest spore ryzyko, że mogą one źle leżeć, bo mają długi pałąk na minimalnych ustawieniach, więc przy małej głowie za bardzo nasuwają się na żuchwę i mogą uwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, może jeszcze inaczej, obecnie mam takie:

http://allegro.pl/sluchawki-rocking-residence-wooh-fame-fv-wawa-i2257373903.html

 

są okej, ale nie wydają mi sie jakies wybitne, raczej uniwersalne, ogólnie slucham rapu i rock'a zwłaszcza alternatywnego ale i punk'a, właśnie szukam czegoś z lepszym dzwiękiem

te aerial7 matador wydaja sie świetne, ale nie chce zeby ten design okazał sie lepszy od jakosci dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam ich ale mogę się domyślać po cenie i wyglądzie i tym co wiem o matadorach, że przewaga formy nad treścią to raczej problem tych residence a nie matadorów...

w kategorii najlepszej jakości dźwięku w cenie do 200 zł na pewno SL 661 i CAL! są w czołówce... ale jak widzisz sama są z nimi innego rodzaju "problemy"

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz tylko wybrać pomiedzy SL, CAL albo Matadory. Brałąbym te SL, ale troche zwątpillam przez ten długi pałąk ktory ma małą regulację..

chcę żeby też nie spadły podczas biegu albo jakiś większych manewrów głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuj się fischerami fa 004, ciekawe słuchawki nadające się do rapu całkiem nieźle i bardziej wygodne od k518, przez niektórych porównywane nawet do ath m50. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że te matadory są coś warte, ale może to kolejna perełka, who knows.. :D

Myślę, że i tak nic nie zastąpi wizyty w sklepie i posłuchania jednych czy drugich słuchawek.

 

EDIT: przypomniała mi się jeszcze jedna opcja, trochę tańsza - panasonic htx7. Po zmodowaniu sporo zyskują, ale myślę, że nawet stockowe brzmią całkiem nieźle.

Edytowane przez zodiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, coraz bardziej mi komplikujecie sprawę, panowie :)

 

Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko jakimś cudem dostać sie do warszawy i odsłuchać wszystkich zaproponowanych modeli w mp3store.. :)

 

oo jeszcze jedne mi wpadły w oko, a mianowicie te: brainwavz hm3

co o nich myślicie?

Edytowane przez urika66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a matadory przesłuchasz w audiomagic.pl przy rondzie ONZ bo chyba w mp3store ich nie mają, moim zdaniem warto sprawdzić, bo wizualnie słuchawki prezentują się bdb jak dla nastoletniej dziewczyny :)

mi się zarówno HM3 jak i FA004 nie podobają, mają taki zlany dźwięk w jedną ciepłą za przeproszeniem kupę...ale możesz je tez przesłuchać w audiomagic - polecam odwiedzić te 2 sklepy w wawie

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Rapu słucham na HTX7 albo na AT Sj11. Z resztą wszystkiego ; p Ale na Sj11 jest fajnie. Jako źródło dźwięku służy iPod Touch 4g. I właśnie naszła mnie ochota, żeby je podłączyć do T10...;p W każdym razie Sj11 dla Dziewczyny/Kobiety mogę polecić z czystym sumieniem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zobacz sobie rhp-5 słuchałem ich i całkiem fajnie grają, poza tym masz mnóstwo kolorów do wyboru,a jak chcesz coś megawygodnego i dobrze brzmiącego to polecam sony xb500 tyle że troche duże mogą dla Ciebie być

Edytowane przez thecapensis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności