Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe z pilotem 150-200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję słuchawek dokanałowych, najlepiej z pilotem, na razie do smartfona LG Swift Black, który gra raczej neuralnie/chłodno (w planie zakup odtwarzacza w wakacje). Pieniądze jakie chce przeznaczyć to maksymalnie ok. 150-200zł.

Słucham głównie muzyki trance/house albo rock, więc basu wolałbym mieć więcej niż średnio.

 

Zastanawiałem się na A-jays One+, chociaż jak czytałem to nie ma tam za dużo tego basu, a poza tym nie wiem czy jest sens płacić tyle za sam pilot dodany do zwykłych "jedynek". Może lepiej wziąć już a-jays three bez pilota, tańsze o te pare złotych od one+, a jakościowo o wiele lepsze?

Czy możecie coś innego zaproponować z pilotem, ewentualnie bez, ale na dobrym poziomie za te pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuforce NE-700M powinny być dobre, lub NE-7M ale one mniej basu mają. Należy liczyć się z niekompatybilnością pilota, chyba, że piny ma tak jak w iphone. W przeciwnym razie trzeba będzie dokupić specjalną przejściówkę - coś takiego http://audiomagic.pl/akcesoria/20211-fiio-lu1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Perul za opinię, też na początku miałem je na uwadze, ale po przeczytaniu o braku kompatybilności z telefonami LG oraz, że ich cena się zaczyna od 230zl (+ przejściówka) to zrezygnowałem. Sądzisz, że lepiej wydać te 155zł i mieć jaysy 3 czy coś innego? Trochę żal tego pilota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie będzie brak kompatybilności z LG. W nowych Samsungach (galaxy Ace) zmieniono piny i są tak jak w iphone, więc może i w nowych LG tez zmieniono. Najlepiej to sprawdzić na własnym egzemplarzu, bo wspomniane Galaxy Ace są i w starej i nowej wersji ułożenia pinów (zamieniony jest styk od masy ze stykiem od mikrofonu) - jakby robili lutowane wtyczki to by było parę minut roboty takie coś zmienić.

Co do Jaysów to się nie wypowiem, bo nie słuchałem, ale ponoć wykonanie mają kiepskie.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem E10, ale fakt są wszędzie chwalone. Osobiście chyba bym zaryzykował. Z używanych możesz jeszcze zastanowić się nad ADDIEM - obecnie w komisie są chyba 2 pary wystawione. To są armatury więc nie każdemu podejdą - w razie co przy odsprzedaży wiele nie stracisz. Twój wybór ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na Addiemy, ale cena (~300) jednak nie jest w moim zasięgu. Co do komisu to widziałem tylko te http://forum.mp3store.pl/topic/88741-apple-in-ear-addiem-full-komplet-stan-idealny-prawie-nowki/, ale po pierwsze już nieaktualne, a po drugie, były bez gwarancji.

W takim razie w poniedziałek podejdę przesłuchać SM E10 ;)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności