Skocz do zawartości

Budzik Z Vanilla Sky


Echelon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma w posiadaniu nagranie z budzika Davida w filmie "Vanilla Sky". Znalazłem w internecie tylko 1-sekundową kwestię Sophie "open your eyes". Szukam czegoś dłuższego - generalnie mam ochotę ustawić sobie budzik w tym stylu, więc jeżeli ktoś ma jakieś podobne nagrania z przyjemnym damskim głosem, to proszę podać jakieś namiary :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze obejrzyj hiszpanski oryginal?

 

abre los ojos, abre los ojos :) taki jest jego tytul i taka kwestia leci na poczatku, jest tego calkiem sporo na poczatku, wiec jak juz bedziesz mial film, bez problemu sobie wyciagniesz to czego potrzebujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam teraz czasu na wypożyczanie filmów i zgrywanie dźwięków. Myślałem, że ktoś może mieć takie pliki gotowe na komputerze. Generalnie szukam czegoś z miłym, kobiecym głosem (bez muzyki), jako dźwięk dzwonka, powiadomienie o SMSie lub budzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Myślę że całkiem nieżle poradziłem sobie z kwestią subtelnego budzika, a mianowicie poprosiłem swoją dziewczynę żeby nagrała kilka miłych słówek, po których usłyszeniu łatwiej będzie mi się zmierzyć z porankiem okropnego świata ;) (raduś, słonko wstawaj szybciutko:) )

 

polecam! tylko niech wasze dziewczyny nie mówią do was raduś :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niecaly miesiac temu "zrobilem" ten budzik (nie wiedzac o tym temacie) :D - zgralem z dvd dzwiek na audio, przycialem i wgralem sobie na telefon... od miesiaca budzi mnie Penelope Cruz :D

 

a propos "Abre Los Ojos" genialny, choc wczesniej widzialem Vanilla Sky i to ta wersja pozostanie mi w pamieci. Lecz pamietajmy czego kalka jest VS :)

 

link do budzika:

http://www.wikiupload.com/download_page.php?id=45305 polecam budzi az chce sie wstawac :D

 

jakosc 96kbps na komorke wystarczy, czas trwania 1:16, 898kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem forum chciał bym się na wstępie przywitać ze wszystkimi, tak więc po prostu witam :)

Nie jestem pewien, ale czy w trakcie zapowiedzi nie leciał kawałek Chemical Brothers- "Where do I begin" ? Nawet jeżeli się mylę i to nie jest ten, to i tak warto zapoznać się z tym oraz innymi kawałkami tego tego zespołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro wypowiadacie się o soundtracku Vanilla Sky to dorzuce swoje 3 grosze :)

 

Muzyka wydaje mi sie magiczna, spędziłem słuchając jej wiele godzin. Film też OK, ale ta muzyka ma coś w sobie... Sprawia wrażenie bardzo spójnej, a jednak zróżnicowanej, żę sie tak wyrażę...

 

Polecam sie zapoznać ze ścieżką, jak dla mnie przyjemnie się słucha i co jakiś czas sie do niej wraca (szczególnie w zimie i jesieni).

 

Pozdrawiam

 

...(mam plakat Cruise'a w pokoju :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności