Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 400-500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem kupic nauszne słuchawki do Iaudio 7

Obecnie posiadam HD 438 i brakuje mi w nich bass'u

Chciałbym zeby nowe słuchawki potrafiły porzadnie zatrząść uszami (miesisty mocny niski bass :) )

Ale zeby rownież grały jakos przyzwoicie i nie zamulały.

 

Cena to 400 - 500zł

Zaciekawiły mnie Ultrasone HFi 450/580 - co o nich myslicie ?

Czy cos innego w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu sie ktoś odezwal ! :D

HD 380 zastanawialem sie nad nimi , ale balem sie ze bedzie znwou to samo co w HD 438 , ale sa tez za duze jak do MP3 - i na dwór ^^.

ATH M50 - cena kurcze , 600zł to jedna przesada, ( i to do mptrojki)

A te Shure 750DJ - ciekawei , napewno maja porzadny bass ?

 

Prosze o wiecej opini propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD380Pro jak i SRH750DJ mają bardzo dobre zejście basu z tym, że to w Shurkach jest on lepszej jakości. Szczerze mówiąc jeżeli mają to być słuchawki również na zewnątrz to zdecydowanie najlepiej z tej dwójki leżą na głowie i wyglądają HD380Pro, Shure mają niemal płaski pałąk i nie przylega on do głowy co wygląda na głowie dość... oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to, Najbardziej dzwiekowo pewnie pasowaly by mi te Shure , HD 380 pewnie tez ok , Ale z żadnymi na dwor raczej nie wyjde.

A bardzo zalezy mi na tym,

 

Jest cos jeszcze w cenie do 500 zł ?? (narazie sie wstrzymam z tymi 3 modelami co podałes bo sa ok ale ! moze znajdzie sie cos jeszcze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jest pełno słuchawek dokanałowych( nie chodzi mi o pchełki) ktore maja porządną ilość basu. Shure se215, Brainwavz M2, Fischer Audio Eterna to te tańsze warianty w okolicach 200-300zł. W nich napewno wyjdzisz na dwór i będą nieźle izolować. Co do tych Ultrasonów to nie wiem nie słuchałem ich, ale miałem kiedyś Cowona D2+ i wyczytałem gdzieś opinie o tym połączeniu, że było mulaste waliły basem a reszta tzn tony wysokie były takie sobie.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najlepszym rozwiazaniem bedzie posluchanie tych modelow, ostatnio sluchalem denonow d-1100 i jak dla mnie to jest jeszcze wyzej od HD380pro, ktore same w sobie sa na prawde dobre (jestem bassheadem) troszke brakuje im basu jak dla mnie, niestety musze sie z nimi rozstac, bo potrzebuje kasy, ale pewnie jak bede mial kase to znow je zakupie bo sa na prawde dobre i warte kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najlepszym rozwiazaniem bedzie posluchanie tych modelow, ostatnio sluchalem denonow d-1100 i jak dla mnie to jest jeszcze wyzej od HD380pro, ktore same w sobie sa na prawde dobre (jestem bassheadem) troszke brakuje im basu jak dla mnie, niestety musze sie z nimi rozstac, bo potrzebuje kasy, ale pewnie jak bede mial kase to znow je zakupie bo sa na prawde dobre i warte kasy :)

Tylko gdzie ja przeslucham sluchawki typu:

HD 25 II

Ultrasone HD 580

ATH M50

itp. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senki hd25 originals (inna wersja, logo adidasa) mozesz często znaleźć w saturnach itp. Tak samo D1100.

 

ATH M50 przykładowo w najblizszzym mp3store, Ultrasone mysle tez mogliby sprowadzic gdyby Ci zależało. Mają w koncu w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności