Skocz do zawartości

SENKI HD380 PRO + ( jaki wzmacniacz ? )


AvIataN

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj recki jeszcze. Ale jak chcesz do kompa i przenośnie to chyba tylko E7... bo Icon Mobile od NuForce ponoć jest gorszy. A wziąć np E11 to IMHO bezsens bo z lapa nie będzie zysku na zastąpieniu integry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak narazie mi pomogłeś także thx, czekam jeszcze na opinie innych...

Plus do E7 można dokupić E9 a wtedy mamy spory zapas mocy i dość dobry stacjonarny klocek za niezłą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak narazie mi pomogłeś także thx, czekam jeszcze na opinie innych...

Plus do E7 można dokupić E9 a wtedy mamy spory zapas mocy i dość dobry stacjonarny klocek za niezłą kasę.

 

Jak ? 2 wzmacniacze podłączać ( w jaki sposób )... ? To lepiej by było wziaść juz E17. A jeśli kupie E7 to w 100% napędzi SENKI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E7 się wstawia w E9 jak w dock. IMHO HD380 są dość lekkie do napędu. Ja z zestawienia z FiiO E10 jestem zadowolony (i jego bym Ci polecał gdyby nie potrzeba mobilnego ampa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E7 się wstawia w E9 jak w dock. IMHO HD380 są dość lekkie do napędu. Ja z zestawienia z FiiO E10 jestem zadowolony (i jego bym Ci polecał gdyby nie potrzeba mobilnego ampa).

"E7 się wstawia w E9 jak w dock" aha chyba że tak :) A jak się ma jakościowo E7 z E10 ( E7 ogarnia także mobilnie, do PC,laptopa jest w miarę , natomiast E10 nie nadaje się zbytnio jako mobilne ale gra lepiej na laptopie,PC ) chyba tyle by było w tym temacie, dobrze piszę... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E7 się wstawia w E9 jak w dock. IMHO HD380 są dość lekkie do napędu. Ja z zestawienia z FiiO E10 jestem zadowolony (i jego bym Ci polecał gdyby nie potrzeba mobilnego ampa).

"E7 się wstawia w E9 jak w dock" aha chyba że tak :) A jak się ma jakościowo E7 z E10 ( E7 ogarnia także mobilnie, do PC,laptopa jest w miarę , natomiast E10 nie nadaje się zbytnio jako mobilne ale gra lepiej na laptopie,PC ) chyba tyle by było w tym temacie, dobrze piszę... ?

E7 może być mobilnym AMPem, E10 to DAC/AMP USB i bez kompa jest bezużytecznym klockiem. O porównanie E7 i E10 podpytaj D@rksid3'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił cos co sam sprawdzilem :)

Kup sobie na portable FiiO E11-super moc, senki napedza bez problemu.

Natomiast do domu FiiO D5-na prawde swietny DAC-maly, dziala swietnie jest super tani i wymiata dzwiekowo :)

 

Ja tak samo chcialem miec 1 urzadzenie, ale niestety wedlug mnie E7 gra cienko.

Tak wiec za te 2 sprzety zaplacisz w sumie 300zl, czyli tyle co E7, a dzwiek lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił cos co sam sprawdzilem :)

Kup sobie na portable FiiO E11-super moc, senki napedza bez problemu.

Natomiast do domu FiiO D5-na prawde swietny DAC-maly, dziala swietnie jest super tani i wymiata dzwiekowo :)

 

Ja tak samo chcialem miec 1 urzadzenie, ale niestety wedlug mnie E7 gra cienko.

Tak wiec za te 2 sprzety zaplacisz w sumie 300zl, czyli tyle co E7, a dzwiek lepszy.

 

hmm czy ja wiem musiałbym zapłacić 50 zł wiecej :

http://allegro.pl/fi...2107896584.html

http://allegro.pl/fi...2149924378.html

 

i czy rzeczywiście będzie lepszy dźwięk... testowałeś ? wyżej całkiem coś innego mi mówili ale poczekajmy jeszcze na inne opinie...

 

dodam jeszcze że słucham w 99% muzyki Trance, i właśnie pod ta muzykę szukam sprzętu :)

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko może gra dla Ciebie, mi jak najbardziej odpowiada. Nie ma może nie wiadomo jakiej mocy ale do w/w słuchawek naprawdę starczy z zapasem. AvlataN tobie proponuję udać się do jakiegoś sklepu audio i zwyczajnie w świecie samemu dobrać dla siebie. Ja go podłączam pod laptopa w domu, jako portable używam rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja oba te sprzety kupowalem w czasie promocji w mp3storze :) Dlatego mi wyszly rowne 3 stowki.

Testowalem w tym samym czasie FiiO E7 E17 E11 i D5. Tak wiec mam jakies odniesienie. Dla mnie najlepiej gral e17, pozniej d5 i e11.

E7 jakos tak bez szalu grał. Poza tym te jego EQ dzialaly paskudnie. Natomiast EQ w e17 swietnie dawal rade, tylko cena zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodzi by zagłuszyć szumy lapka jak najtańszym kosztem bo nie lubię słuchać z kompa ale czasem się zdarza

 

 

sprawdza się to jako dac za takie grosze? jest coś tańszego?

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie, jezeli ze sluchania z wyjscia jack przejdziesz na USB->DAC to moze to poprawic sprawe. D5 jak na moje, prawie w ogole nie szumi. Na max poziomie glosnosci, troszke szumi, ale nie dalbys rady sluchac tak glosno. On jest tak potezny, ze ja slucham na jakies 1-3 kresek z 25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności