Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] akg k518le vs pioneer SE-MJ51


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Chciałbym się dowiedzieć , które z w/w słuchawek będą lepszą opcją dla mnie :) Najlepiej by było , gdyby wypowiadali się użytkownicy w/w słuchawek ( ew. osoby, które miały z nimi styczność ;) )

Proszę też o podanie podobnych słuchawek do 300zł. ( polecano mi Ultrasone iCans )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, wybacz :) odtwarzacz jest pod moim nickiem. Sluchawki glownie beda pracowac z ipod touch 1 gen.ewentualnie z iod nano 2 gen i htc wildfire. Muzyka, ktorej slucham to glownie dnb, dubstep, trance.

Co do oczekiwań, to szukam dobrej jakosci z przyzwoitym basem i najlepiej z ciekawym designem. nie chce tez, zeby sluchawki byly wielkie, jako, ze glownie beda uzywane poza domem . ( cos w stylu tych akg/ pioneerow)

 

 

Mogę dodać też , że mój ipod touch to wersja US (czytałem , że europejskie moga mieć jakieś blokady. Nie wiem czy to się tyczy także 1gen)

Edytowane przez jogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem MJ31 i K518 bezpośrednio je porównując i gdy zakładałem Dj, uśmiech pojawiał się na twarzy. Te pionki mają bardzo dziwną średnicę, wokale brzmią "nosowo", a bas jest dużo gorszy i słabiej słyszalny niż na AKG. Dodatkowo mają bardzo kiepski pałąk. Wiem, że to nie ten model MJ51, ale poczytaj opinie na amazon i sam zdecyduj czy warto w nie iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś o k518

Słuchałem ich prawie dwa lata z T2g - było naprawdę przyzwoicie. Po wywaleniu gąbek z padów - słyszalnie lepiej. Jedyne do czego mogę się doczepić, to ich "wygoda" i trochę... Niewysterowany bas? Nie wiem jak to nazwać :) Jest go dużo, czasami potrafi zalać inne pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś lubi takie mięcho, to może i tak :)

Taczka 1G jest chłodniejsza, moja siostra taką ma - myślę, że powinno być nawet lepiej, niż z 2g ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pioneery sobie raczej odpuszczę :)

 

A jeszcze mam dylemat między AKG k518le/k450 a soundmagic p30. Co możecie powiedzieć o takim zestawieniu ?

 

( chyba , że coś jeszcze ciekawego z portable do 300 zł będzie )

 

Muszę wiedzieć , bo prawdopodobnie dzisiaj jadę kupić słuchawki.

Edytowane przez jogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności