Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki do 150 zł (do gier)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie zaznaczę iż jestem zielony w tej sprawie. Przepraszam także, jeżeli kogoś urażę tym, że proszę o pomoc w wyborze słuchawek do grania na forum o tematyce mp3. Jest to także mój 1 post :)

 

Tak jak w temacie potrzebuję słuchawek do gier (głównie CS). Dysponuję kwotą 150 zł. Z tego co wyczytałem w Intrnecie najlepszym wyborem byłyby słuchawki

-koss ur 40

-superluxy (nie wiem, które)

-sennheisery hd 201.

Posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową : realtek audio output(chyba tak się nazywa ;p)

Proszę o pomoc w wyborze, które słuchawki byłyby najlepsze do gier (określanie pozycji przeciwnika itp :) ) Ten budżet jest ostateczny. Nie znam się na słuchawkach i nie potrafię wybrać ;/

W każdym razie wiem, że lepiej nie kupować "for game" :)

Z góry dziękuję za pomoc.

 

PS. Jest mi obojętne czy będą otwarte, czy zamknięte z mikrofonem, czy bez :)

 

PS 2. Jeżeli są lepsze w tej cenie, to proszę o powiedzenie, jakie :D

Edytowane przez zelltar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steelseries siberia v2 przekraczają budżet ;/ a co sądzicie o sennkach hd 201 ? Czy do tych ur 40 opłaca się kupić to http://allegro.pl/ka...2104205291.html lub to http://allegro.pl/cr...2092992481.html ??

 

a i jeszcze jedno w tych kossach ponoć strasznie często kabel pada ;/ można kupić jakąś osłonkę czy cos? Czy jeżeli oddam na gwarancję to mi przyjmą z zerwanym kablem ?

Edytowane przez zelltar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam hd 201 i czystym sumieniem Ci je polecam. Już drugi rok katowania - milion razy spadły, a są w 100% i jack nie przerywa. Chodzą średnio KILKA GODZIN DZIENNIE przez ponad 2 lata! Są lekkie i dość wygodne - ja już się do nich na tyle przyzwyczaiłem że praktycznie nie czuje ich na uszach.. no ale pierwszy miesiąc no uszy troszkę bolały. Co do dźwięku to się za bardzo nie znam - do gier (2 lata ciupania w strzelaniny) i jest świetnie, tzw. co mi jest potrzebne więcej - słyszę wszystko co trzeba, kroki itp. Muzyka - jak mówię nie mam porównania niestety, ale dla mnie do muzyki też są w ok.

Dałem za nie chyba lekko ponad 60zł wtedy z podkładką pod mysz typową do gier w gratisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steelseries siberia v2 przekraczają budżet ;/ a co sądzicie o sennkach hd 201 ? Czy do tych ur 40 opłaca się kupić to http://allegro.pl/ka...2104205291.html lub to http://allegro.pl/cr...2092992481.html ??

 

a i jeszcze jedno w tych kossach ponoć strasznie często kabel pada ;/ można kupić jakąś osłonkę czy cos? Czy jeżeli oddam na gwarancję to mi przyjmą z zerwanym kablem ?

 

UR40 to półka wyżej w stosunku do HD201. Co do tych dźwiękówek - cóż, imho raczej nie, różnica w stosunku do integry nie będzie zbyt duża.

 

Co do kabla to nie słyszałem żeby często padał. Zresztą - do UR40 i tak trzeba dokupić przedłużke, bo fabryczny kabel jest krótki.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru zerwać, jednak boję się bo to bardzo słabo wygląda :/

 

a jak wygląda sprawa z gwarancją? Czy jeżeli przerwę kabelek to naprawią na darmowej lub dożywotniej?

 

Waham się też dlatego, że za tą cenę mogę mieć 1 parę słuchawek hd 201 :/

Edytowane przez zelltar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Superluxy HD681 - bardzo porządny kabel mają a przy okazji muzycznie to chyba najlepszy wybór w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety superluxów nie mam możliwości kupienia u mnie w mieście :C

No bo one to praktycznie tylko na Allegro do dostania http://allegro.pl/superlux-nauszne-sluchawki-hd-681rd-kolor-i2119364209.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się jeszcze o jednym sklepie. Dziś wieczorem powiem czy mają te modele czy nie

A więc mogę kupić te SL za 130 zl co się bardziej opłaca: te kossy czy SL? Proszę nie patrzeć na moje wcześniejsze wypowiedzi. Chodzi mi o ostateczną decyzję które wziąć.

Edytowane przez zelltar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UR40 przy HD681 wyglądają i grają żenująco słabo, jednak Superluxy pokazują swoją pełną moc po podłączeniu ich do wzmacniacza. Jeżeli chodzi o bas mają wielki potencjał, po podkręceniu analogowo basu, bas zadziwia. Coś wspaniałego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UR40 przy HD681 wyglądają i grają żenująco słabo

 

No tak, bo Superluxy są piękne :ph34r:

 

Imho co byś nie wziął, będziesz dość zadowolony, natomiast SL wydają się być bardziej przyszłościową inwestycją, gdybyś jednak zdecydował się zakupić kiedyś jakieś lepsze źródło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności