Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Soundmagic p30 czy sennheiser px200


Rekomendowane odpowiedzi

EditWitam,

zastanawiam sie ktory z tych modeli wybrac? bede sluchwaek uzywal glownie jesli nie wylacznie na zewnatrz. Zastanawialem sie rowniez nad akg k450 jednak nie moge ich nigdzie przesluchac, probowalem za to akg 540 i czego mi w nich brakowalo, nie znam sie dobrze na opisie muzyki, ale jesli mialbym sprobowac to brakowalo mi wyrazistrzej gory. Mialem okazje sprobowac px200 i p30 jak i 540 ale nigdy razem zeby porownac. sluchalem rowniez denonow bodajze 320 i 500 i rowniez mi odpowiadaly dzwiekowo.

 

Z tego co udalo mi sie wyczytac to p30 sa polecane, ale chcialem poprosic was o porownanie wlasnie tych modeli, o ktorych pisze (z uwzglednieneim akg).

 

Bede wdzieczny za pomoc.

 

Na koniec dodam, ze to beda moje pierwsze nauszne sluchwaki i w ogole pierwsze "lepsze" sluchawki. Do tej pory mialem sluchwaki z zestawu samsunga galaxy s plus (choc musze przyznac, ze ich dynamikia i ogolnie barwa sa calkiem calkiem).

 

pozdrawiam :)

 

Czy na prawde nikt nie mial okazji bezposrednio porownywac tych sluchawek?

Edytowane przez karkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jak słuchałes k540 z telefonu to nie dziwie sie ze ci słabo zagrały :D

 

2 pytanka - czego słuchasz i skąd jesteś

 

jeżeli przypadkiem z Wrocławia to mam w sklepie(MP3Store) testowe K450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem w Saturnie i byly podlaczone do jakiegos "normalnego" odtwarzacza z tego co sie zorientowalem. Jestem z wawy a tu nigdzie nie udalo mi sie znalexc 450 :/ tych 540 sluchalem razem z denonami 500.

 

slucham glownie rocka i okolic, zdarza sie tez blues, hh rzadziej

 

a jak oceniasz/oceniacie p30 w stosunku do px200, rowniez pod katem uztkowania, no i ewentualnie w porownaniu do 450.

 

Zdecydowanie polecam te pierwsze, chociaz charakterystyka jest podobna są pod każdym aspektem lepsze. Co do AKG K450 sie nie wypowiem, ale to raczej inna szkola grania

 

w co rozumiesz przez lepsze pod kazdym wzgledem? dzwiekowo czy tez jakosciowo, ergonomicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności