Skocz do zawartości

E-papieros


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

,,Nowosci,, pojawiają sie co tydzień jak sie wkrecisz w temat to trzeba mieć zasobna kieszen. Własne lq są sporo tańsze od gotowcow i często smaczniejsze. Kupujesz bazę i aromat i sam dobierasz intensywność smaku do własnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem swojego czasu sam liquid dla siebie i kolegów. Jak miałem katar to pamiętam że robiłem takiego mocnego menthola, że inni się dławili a ja ledwo co czułem smak :P. Obecnie mój Modzik leży w szafce nie użytkowany i nie wiem czy jeszcze go będę używać, bo mnie nie ciągnie ( może jest ktoś chętny na kupno ;), więcej na pw). Co do liquidów to ja już sporo eksperymentowałem i nieraz musiałem wylewać:). Bardzo smakował mi liquid o smaku gumy balonowej :) Mój ostatni parownik to kangertech pro tank, polecam każdemu.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi Ci smakować, wtedy będzie dobrze.

Przy zakupie Liquidów posiłkowałem się tą stroną.

http://www.rankingliquidow.pl/liquid/946,liqueen_cigar-tobacco-concentrated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ramach utwierdzenia mnie w decyzji :)

jutro podskoczę po ekiepa do edymu i wygoglowałem bat spinner i nova tank, dobre goglowanie wg was? koledzy :)

Ja kupowałem spinnera 2 dni temu i był w promocji za 65 zeta zdaje się, teraz znowu podnieśli na 99 pln. Palę na Kangertech Protank mini II i jest bardzo dobrze, tylko wczoraj wieczorem padła mi grzałka (coś szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiegoś taniego e-szluga? Może być również z chin. Ogólnie chce mieć jako dodatek, do normalnych fajek.
http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Arrival-colorful-EGO-CE4-VDX-rechargeable-electronic-cigarette-charger/1739222951.html cos takiego się nada?

Edytowane przez deadmau52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padła, mi się to jeszcze nie zdarzyło. Pod koniec eksploatacji gorzej dymią, smrodzą ale powinny działać.

No po prostu wlałem liquid, skręciłem i nie działała - bedeyz nią jeszcze próbował w wolnym czasie, na razie wsadziłem drugą z zestawu i jadę dalej.

 

Co do e-papierosa jako dodatek to zdecydowanie się nie sprawdza - miałem jakiegoś innokina podarowanego, użyłem kilka razy i wylądował w szufladzie. Dopiero jak postanowiłem rzucić analogi to zacząłem e-palić i to faktycznie zupełnie co innego ale jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

kupiłem ten syf co wyżej wymieniłem i nie ogarniam jak można to ****o kopcić, toć to paskudne
za bat dałem 60zł a nie stówę

Ile omowa grzałka i jaki płyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się spytać gdzie palicie i czy nie wkurzają Was ludzie dymkujący w komunikacji miejskiej, czy zamkniętych lokalach (małych). Rozumiem, że nie jest to szkodliwe dla osoby trzeciej, ale jako takowa uważam, że powinienem mieć prawo wybierać, co chce wąchać. Sytuacja wydaje mi się dość podobna do słuchania muzyki z telefonu. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie palę tam gdzie normalnego papierosa też nie wolno palić, zachowuję się jakbym dalej palił analogi i wychodzę żeby nikomu nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palę również tam, gdzie paliłem wcześniej, jeżdżę pociągami i w nich nie palę (a pamiętam czasy, kiedy były przedziały dla palących i siwo od dymu). Panataki e-fajki to nie są śmierdziuchy przeważnie, a już szczególnie nie takie jak normalne fajki. Niektóre aromaty są wręcz super.

 

Montessa mogę odkupić za pół ceny :)

Może była jakaś wadliwa ta grzałka, nie miałem takiego przypadku jeszcze.

No to powiem Ci inną ciekawostkę, kupiłem też vivi novę i nie mam pojęcia czy jestem takim głąbem czy żadna grzałka z zestawu nie działa - po prostu masakra. Podpinalem do trzech różnych batek i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie grzałki to chińszczyzna, wiadomo. Ja kupuję w e-dymie i nie narzekam na jakość grzałek. https://www.e-dym.pl/Grzałki/8732-Grzałka_do_T3_S.html
Wytrzymują u mnie od 10 do 14 dni przy bardzo intensywnym paleniu.
Jako stały klient mam jakiś tam upust, a i sama firma bardzo profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta.


szwagiero a nie za mocno dokręcasz baterię?

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palę również tam, gdzie paliłem wcześniej, jeżdżę pociągami i w nich nie palę (a pamiętam czasy, kiedy były przedziały dla palących i siwo od dymu). Panataki e-fajki to nie są śmierdziuchy przeważnie, a już szczególnie nie takie jak normalne fajki. Niektóre aromaty są wręcz super.

 

 

U mnie problem w tym, że 2 lata nie palę i jak coś takiego czuję, to zaczyna się chcieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuciłem analogi i wystarcza mi e-fajka, a paliłem do dwóch pak. Analogi mi teraz przeszkadzają i śmierdzą.

Palenie e-fajki w komunikacji to już przegięcie, te parę minut chyba można wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności