Skocz do zawartości

Jak się pozbyć itunes?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Mam problem i to nie mały. Zainstalowałem itunes ,wrzucam muzykę na szufelke i wszystko chodzi tak jak powinno do czasu aż podłączyłem toucha. Itunes działał i postanowił mi pokazać, że ma mnie gdzieś :).

 

Sytuacja wygląda następująco. Chciałem zainstalować nowszą wersję i mi się nie udało bo wyskoczył błąd. Teraz nie mogę usunąć jak i zainstalować nowej wersji. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czyściłem rejestr i próbowałem usunąć pliki ręcznie ale nie wszystkie znikły bo niby są używane.

 

Już jestem mega zniechęcony tym wszystkim ale może wy coś poradzicie. Mam xp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chce sie zainstalowac poprzez apple update? Jezeli tak, to sciagnij instalke najnowszej wersji ze strony i tak zainstaluj, Tez kiedys mialem blad polegajacy na tym, ze itunes nie chcial sie zaktualizowac do nowej wersji jezeli robilem to przez update. Z instalki poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instalki i aktualizacji dochodzi prawie do końca i wywala błąd. Sprawdziłem już wiele sposobów polecanych w sieci i zonk.

 

Ostatnio mam bład 800 coś tam z 4 na końcu. W tej chwili nie pamiętam.

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po najniższej linii oporu - przywrócenia systemu z przed awarii próbowałeś?

 

A co do samego iTunes - odinstalowując wywalałeś osobno później Quick Time?

Ręczna instalacja z poziomu Apple Software Update taż nie działa? To ostatnie pomogło przy podobnym problemie na komputerze mojej córki.

Sprawdzałeś co oznacza dokładnie ten błąd? Bo identyfikatora z 800 to nie kojarzę...?

Edytowane przez kasumo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można pisać, że "wywala błąd" nie wypisując jaki Ci ten błąd wywala? Chcesz aby Ci ktoś pomógł to włącz myślenie!

 

Po pierwsze jak napisano powyżej - przywrócenie systemu, ale często to nie działa, ponieważ z dziwnych różnych powodów, często niewyjaśnionych opcja ta nie może wykonać przywracania, mimo iż wszystko wskazuje na to, że dojdzie do skutku. Taki chamski numerek Windowsa 7, komunikat o błędzie na samym końcu działania.

 

Musisz spróbować zainstalować iTunes ręcznie. Jeśli Ci się uda, proponuję je usunąć raz jeszcze za pomocą np. Revo Uninstaller usuwając wszystko, co po nim pozostanie. I wtedy zainstalować ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Chciałem zainstalować nowszą wersję i mi się nie udało bo wyskoczył błąd. Teraz nie mogę usunąć jak i zainstalować nowej wersji. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czyściłem rejestr i próbowałem usunąć pliki ręcznie ale nie wszystkie znikły bo niby są używane.

 

 

Zywczajnie wejdz do menadzera zadan, "zakoncz procesy" które są zwiazane z itunes, potem próbuj odinstalować i usuwać recznie.

Najpierw prubuje sie takie rzeczy robic instalką, jak nie pomoga dopiero czyscic rejestry, ale skoro tam lazłes. Moze lepiej zrobić nową instalke systemu.

 

Kod błedu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się zamknąć procesów i po kilku godzinach walki poddałem się i zainstalowałem nowego xp.

 

A bo jest kolejny trick ale to można juz narozrabiac tak ze tylko renstalka pomoże wiec może lepiej dalej nie będe mówił, reczne grzebanie w rejestrze może skutkowac że wogule sie już nie właczy PC.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nawet nie przypuszvczałem że itunes aż tak ładnie ingeruje w system. Na zagranicznym forum znalazłem mnóstwo rozwiązań i porad ale nic nie pomogło. Są nawet szczegółowe opisy jakie pliki usuwać z rejestrów z tym że mi to nie pomogło a pewnie zaszkodziło.

 

Mimo wszystko dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności