Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 100 zł dla Ipod Shuffle 3G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie, jakie polecacie?

Ciężko mi się szuka tych z pilotem - jak wiadomo do tego ipoda słuchawki bez pilota odpadają...

Teraz tak...czytałem, że shuffle 3g gra średnio, no ale jak wiadomo sam odtwarzacz nie gra! Choć przy standardowych dźwięk mi się podobał - pewnie dlatego, że lepszych słuchawek nie miałem...nie bijcie, pomóżcie przy wyborze.

Ze względu, że słuchawki (nie wiem do cholery dlaczego) ciągle mi się psują, miałem do tego shuffle 2 pary oryginalnych słuchawek Apple, bo muszą być z pilotem i zawsze najpierw przestaje mi chodzić jedna słuchawka, potem druga albo pilot...po prostu już nie mam siły. Czemu tak się dzieje?

Przez ten problem myślę albo nad kupieniem znów słuchawek do tego ipoda ale tym razem nie od Apple...lub kupić inny odtwarzacz choćby shuffle 4g, fajna sprawa, tymbardziej, że słucham non stop na deskorolce, więc jeżdżę i sobie przerzucam gdy jest przypięty do spodni no i w tej generacji nie muszę mieć słuchawek z pilotem więc jeden problem z głowy...

 

Wstępnie do shuffle 3g znalazłem:

- Cresyn C230S

- Cresyn C262S

- SoundMagic E10M - są super z wyglądu, nie wiem jak dźwięk, jednak cena 200 zł trochę mnie nie zadawala bo za tą cenę mam shuffle 4G...

- A-Jays four - ale ten sam problem...cena

 

http://allegro.pl/sl...2075990134.html

to są fejki na 100% nie?

 

- Gear4 GP07i

- NuForce NE700M

- Denon AH-C260R

- AKG K318

- a może Skull Candy? haha

 

Nie no dobra...To na tyle...interesują mnie dokanałowe, wygodne bo słucham całymi godzinami - głównie rap, czasem rock, nie lubię jak jest zbyt dużo bassu i zbyt mało, lubię go czuć, lubię jak słyszę wyraźnie wszystkie dźwięki, instrumenty...nie umiem dokładnie określić swojego gustu, raz lubię tak, raz tak :)

odtwarzacz już podałem ipod shuffle 3G, tutaj link żebyście się nie pomylili co do generacji bo są mylone:

http://pl.wikipedia....ki/IPod_shuffle

Chyba, że polecacie w tym wypadku kupić inny odtwarzacz za +-200 zł...jak mówię słuchawki z niewiadomej przyczyny mi się psują...czemu?

Jeszcze taki offtop: zna się ktoś na naprawie odtwarzaczów mp4?

Pozdrawiam

Edytowane przez Eko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję przejściówkę Belkin (tą z pilotem) i np SM E10 powinny się nadać. Acz lepiej będzie zmienić player bo ten Shuffle nie błyszczy jakością grania plus przez ten brak przycisków jest problematyczny jak widać.

Co do psucia to ja stawiam że powodem jest uszkodzenie przy jacku, tu by pomogło zastosowanie tego Belkina, jak coś padnie to przejściówka a nie słuchawki (taniej wyjdzie a naprawa jacka 4-pinowego to problem bo trudno taką wtyczkę dostać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję przejściówkę Belkin (tą z pilotem) i np SM E10 powinny się nadać. Acz lepiej będzie zmienić player bo ten Shuffle nie błyszczy jakością grania plus przez ten brak przycisków jest problematyczny jak widać.

Co do psucia to ja stawiam że powodem jest uszkodzenie przy jacku, tu by pomogło zastosowanie tego Belkina, jak coś padnie to przejściówka a nie słuchawki (taniej wyjdzie a naprawa jacka 4-pinowego to problem bo trudno taką wtyczkę dostać).

 

Dzięki za pomoc...

Tak, zajarały mnie te E10, co do przejściówki to miałem tego Belkina i to ****o...rozwaliło się.

W ogóle E10 są tańsze o 50 zł od E10M, więc ta zabawa w pilota raczej nie ma sensu, chyba, że w rozsądnej cenie np. tych Cresynów.

Teraz dostanę bon z neostrady 100 zł do wykorzystania w sklepie:

http://www.neo24.pl/rtv-duze/mp3-mp4.html

Więc może rozsądniej kupić inny odtwarzacz? Pytanie jaki? Czy jakiś z innego sklepu i wybrać inny prezent od neostrady i kupić np. cowona e2? Podkreślam, że na deskorolkę głównie, więc musi być wytrzymały, wygodny w obsłudze, ekran mi nie potrzebny ale może być, sam robiłem bity ponad 2 lata, więc na dźwięku się znam i lubię słuchać w dobrej jakości. Z tego sklepu to chyba tylko sansa clip i shuffle 4g wchodzą w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuffle 4g by się nadał. Głównie przez klips, brak ekranu (łatwiej o uszkodzienie z ekranem) i obudowę z metalu. Plus nowa szufelka gra ponoć zacnie... a jeżeli jak nano i Touch to wręcz bajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuffle 4g by się nadał. Głównie przez klips, brak ekranu (łatwiej o uszkodzienie z ekranem) i obudowę z metalu. Plus nowa szufelka gra ponoć zacnie... a jeżeli jak nano i Touch to wręcz bajecznie.

 

Do SM E10 z tego sklepu jaki plejer się nada do moich wymagań najlepiej brzmieniowo? Co do funkcjonalności to sam sobie poradzę. Chodzi mi o dźwięk. Są gdzieś polskie recki najlepiej do Shuffle 3G z tymi Cresynami co pisałem? Jakoś nie mogę trafić...a szkoda je tak rzucić w kąt, mam 2 szufelki 3G, może przydałyby się do takich ekstremalnych warunków, no ale nie chcę żeby brzmienie było do dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chciałbyś za shuffle 3G? Jaka pojemność?

 

Mam 2 czarne shuffle...4GB i 2GB, co do ceny pomyślę, wszystko prócz słuchawek - obie pary popsułem. Jaką cenę proponujesz? Pisz PW

 

Już nikt nie pomoże w temacie? Nadal nie wiem jak się zgrywają te Cresyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności