Skocz do zawartości

Telefon z solidnym odtwarzaczem do 1000 zł


solo2332

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

postanowiłem puścic toucha 4g i gt540 w komis :)

Stwierdziłem ze lepszą opcją będzie noszenie i telefonu i odtwarzacza w jednym urządzeniu.

I teraz pytanie: który tel jest wybitny na rynku pod kątem odtwarzania. Chciałbym by miał

dosc dobrą dynamikę i ogólną jakość dźwięku. Napewno bede uzywac do niego doków brainwavz.

Oczywiscie chciałbym tez by reszta urządzenia nie była w miare mozliwosci jakims szrotem a tylko odtwarzacz wymiatał :P

miałem jakis czas temu ochotę na samsung s8500 z racji super wyswietlacza, solidnej obsługi tegoz wysw. i ogólnej sprawności. Moze uzywka 3gs?

 

co polecicie?? :)

 

pozdrooo ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy którego, z tego co wiem to nie wszystkie iPhone'y mają takie same chipy, np. iP 2G ma wolfsona , a reszta inne (cirrus).

Przez co iPhone 2G gra lepiej. Swoją drogą zastanów się jednak nad tym SGS'em bo on też ma wolfsona :D

Edytowane przez TTomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc i galaxy s i wave ma wolfsona, więc grają bardzo dobrze, ale niestety w jednym ci nie pomogę... nie wiem czy najnowsza wersja również ma ten chip :/

Pomijając jakość dźwięku to i tak według mnie lepszym wyborem będzie Samsung galaxy s, z powodu systemu android do którego jest masa aplikacji, a sam telefon ma fajne wsparcie, dzięki czemu dostanie najprawdopodobniej ICS :) W porównaniu z androidem, bada wypada słabo.

Edytowane przez TTomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk, jest równie wrażliwy, a superamoled 4" to bajka :D pooglądaj video testy, a najlepiej przejdź się do salonu t-mobile bo jedynie tam nie ma atrap i osobiście przetestuj telefon bo pisać można w nieskończoność, a samodzielne przetestowanie dopiero oddaje to co inni chcą przekazać :)

P.S jak będziesz w tym salonie, nie zapomnij podłączyć słuchawek hehe

Jeśli chodzi o obsługę to oba telefony mają nakładkę touch wiz.

Edytowane przez TTomekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem mniej więcej o co chodzi bo galaxy s to namiastka galaxy s II którym bawiłem sie sporo u kumpla. Fakt solidny sprzęcik a wideo testy czy gameplay'e

na YT świadczą o tym że wiele potrafi :P no cóż, trzeba będzie go zobaczyć i ewentualnie sprawić sobie bo tęsknota za ipodem 4g bedzie dosc duza ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mialem iphone 3G i sluzyl mi z powodzeniam jako mp3player, niedawno zmienilem na Galaxy S z voodoo control i jest znacznie lepiej anizeli na ip 3G na tych samych sluchawkach. Polecam do 1000zl ciezko bedzie Ci znalesc lepiej grajacy telefon. Co do Wave'a to zgodze sie z wypowiedziami wyzej, android daje wieksze pole do popisu, znacznie wiecej app.

Ktos wspominal o wsparciu galaxy S i ICS na nim - chcialbym sie do tego odniesc, otoz oficialnego Ice Cream Sandwich sie niestety nie doczekamy ale sa dwa rownolegle rozwijane projekty i dziala to juz naprawde calkiem stabilnie, jednak troche to jeszcze potrwa az osiagnal poziom np CM7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jestem po wideo i osobistych testach galaxy s i powiem ze poki co znacząco wygrywa. Plusem jest nie tylko dzwiek ale tez reszta bajerów tak jak nagrywanie hd, baaardzo solidny wyswietlacz, wbudowana pamiec no i android na pokładzie. Zagrozi cos mu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie co do SGS i słuchawek:

 

Teraz mam NE-7m które mają 4-pinowy jack i pilota, sprawdzałem go z moim sprzętem Apple - działa, z HTC - działa, natomiast z Wavem jest taki efekt, że gra tylko jedna słuchawka, a druga tylko podczas trzymania przycisku na słuchawkach. Rozumiem że to kwestia innego układu pinów w gnieździe, pytanie więc brzmi: czy SGS ma taki sam jak Wave i czy da się to przerobić programowo czy trzeba grzebać przy jacku od słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

sgs1 i wave mają to samo rozłożenie pinów, należy użyć przejściówki np fiio LU1/LU2 żeby przestawić je na "iphone'owy standard"

 

temat wałkowany z milion razy conajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności