Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne do 120zł


Laim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dobrze wiem ze w tej cenie nic super dobrego nie dostane ale czytając recenzje np. http://forum.mp3store.pl/topic/59657-philips-shp5401-nastpca-cal/

nabieram wątpliwości .. Jeśli słuchawki za 80-90 zł zbierają tak dobre recenzje chciałbym byście polecili mi podobne słuchawki. Jestem laikiem więc jakość dźwięku nie jest dla mnie za bardzo zauważalna, wymagam jedynie wygody, ładnego wyglądu i odpowiedniej ceny. Nie muszą być zamknięte, nie chce natomiast jakiś wielkich rozmarów słuchawek. Coś w stylu w\w philipsów ;) Muzyki słucham mocno zróżnicowanej po trance dupstep aż po rap i utwory fortepianowe :D Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu właśnie SHP5401 i mogę ci o nich odrobinę powiedzieć. W życiu bym się nie spodziewał, że słuchawki za ~70zł zagrają tak dobrze. Z ipodami, moim iPhonem 3G grają analitycznie, dla niektórych może trochę brakować basu. Ucho cieszy szczegółowość ale osobiście wolę je podłączone do czegoś cieplejszego(niestety nie mam żadnego ciepłego odtwarzacza przenośnego ale czasami używam ich do PS3 połączonego do TV Samsunga w moim pokoju). Wtedy pojawia się o wiele więcej niższych dźwięków, słuchawki budzą się i zyskują POWERA, ale przy utworach z b. dużą ilością basu niestety zdarzają się zniekształcenia. Co do brzmienia nie będę się wiecej rozpisywał. Masz dobrą recenzję osoby, która ma o wiele większe doświadczenie i przeszła przez dużą ilość sprzętu.

 

Piszesz że najważniejsza jest dla ciebie wygoda, w takim razie po ktrótce opisze ci swoje odczucia. Nie są to słuchawki wokółuszne, całość styka się tylko z naszymi uszami więc czuć ucisk, który mi np. przy używaniu przez ponad godzinę przeszkadza. Uszy zwyczajnie bolą, więc na to trzeba zwrócić uwagę. Oczywiście robiąc sobie króciótkie przerwy możesz tego nie zauważyć. Jeśli masz jakieś pytania dot. tych słuchawek chętnie pomogę. No i pamiętaj jeszcze, że to konstrukcja otwarta, tzn. wszyscy dokładnie słyszą twoją muzykę i w 2 stronę poniekąd też to działa.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/73207-sluchawki-nauszne/

 

Powiedz coś więcej o tym do gdzie będziesz z nich korzystał, konkretniej jakie brzmienie lubisz to łatwiej będzie ci pomóc i coś polecić.

Edytowane przez zolwinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobra izolacją i dźwiękiem w tej cenie dostaniesz używane Panasonic RP-HTX7. Nowe to niestety wydatek ok 170zł. Po modyfikacjach brzmieniowo lepsze od CAL, zwłaszcza pod względem sceny (pod tym względem SHP5401 są gorsze od CAL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze dostanę jej w tej cenie? Ciężko będzie ...

Z niemodowanymi nie powinno być problemów, tylko trzeba poczekać, aż ktoś na Allegro będzie sprzedawał - z reguły 100-110 się sprzedają. Zmodowane w okolicach 120-130 się sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności