Skocz do zawartości

D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie jestem w stanie tego w racjonalny sposób wyjaśnić .

HM-101 testowałem na dwóch laptopach Dell XPS oraz Compal JHL90 nie było znaczenia czy pracowały na sieci czy na baterii.

Na stacjonarce Dell’a Vostro było to samo.

Co do słuchawek to przerobiłem K272 HD, K450, Bose AE2, ATH-T300 i pchełki od HTC. Efekt był zawsze ten sam piski szumy trzaski, które nasilały się jak procek został obciążony lub dysk zaczynał pracować.

 

Co do uNostromo cena taka jak na Alledrogo 330zl z dostawą. A więcej napisze jak CREATIVE Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Notebook sobie pożyczę żeby mieć jakieś porównanie.

Edytowane przez qulerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

uNostromo

 

Biorąc pod uwagę ze muzyka będzie słuchana na słuchawkach odpadły karty muzyczne typu :

Maya U5 (USB)

Asus Xonar U1 (USB)

Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 PRO (USB)

 

Po rozstaniu z HM-101 przyszedł uNostromo V2.

Napisze tak kupiłem uNostromo w ciemno i ze złości na HM-101. Nie spodziewałem się po nim zupełnie niczego i nie zawiodłem się.

 

Pierwsze podłączenie do komputera i błoga cisza zero jakichkolwiek bzyków, pryków itp.

 

Procedura testowa i sprzęt:

 

Czysty system W7 64bit + Asio4All

Laptop JHL 90 na zasilaniu z aku + NAD C326 BEE + Focal Chorus 716V

 

Dźwięk kontrolny NAD C545 BEE + NAD C326 BEE + Focal Chorus 716V

 

Podsumowanie:

 

Z czystym sumieniem mogę napisać nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na uNostromo w porównaniu z integrą gra wyśmienicie.

Pierwszy efekt jest taki jak by ktoś ściągnął grube koce z głośników muzyka ożyła zrobiła się wręcz namacalna, wszędobylska.

uNostromo gra tak fajnie (jak za swoja cenę) że zamiast męczyć go na słuchawkach jest wpięty do C326 z 716.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności