Skocz do zawartości

Integracja forum z Facebook/Twitter


Za czy przeciw?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy należy wyłączyć spinanie forum z Facebook/Twitter?

    • Tak
      31
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio notorycznie na statusach forumowych pojawiają się często wulgarne bądź niesmaczne hasła których źródłem najczęściej jest Facebook. Niektórzy spinają forum ze swoim kontem FB i później to co napiszą tam ląduje tu.

Moim zdaniem warto przegłosować to aby nie robić śmietnika w statusach i odciąć logowanie się Facebookiem i Twitterem (mniej popularny to i śmieci mniej) na forum. Co Wy na to?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale napisanie trzech liter - TAK niewiele kosztuje ;)

I klik w ankietkę. ;)

Jak się uzbiera głosów to napiszę do Mario, a nóż się uda. Przemieszczenie shoutboxa na dół z powrotem się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram. Ostatnie "wypociny" powodowały u mnie mdłości i niespokojne sny. :P A tak na poważnie to teksty typu "walić coś tam, tylko coś tam" są poniżej krytyki i dlatego forum powinno zostać obcięte od fb i twi. W ogóle za takie coś powinni banować na portalach społecznościowych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to zbyt udana kontynuacja "co ja pacze". Powiedzcie jednak, gdzie jest to widoczne podczas normalnego uzywania forum ? Bo rozumiem, ze wtedy, gdy wejdę na czyjś profil. Najczęściej jednak się tego nie robi, prawda ?

 

 

Edit:

A dobra, już widzę :P Ja te wszystkie okienka mam pozwijane, dlatego w ogole nie skojarzyłem o czym mowa ^_^

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w ogóle nie używam, nie widzę ani nie zwracam uwagi na te statusy... ale mając na uwadze ich spamerski charakter, uważam że lepiej było by to wyłączyć...

 

... a tak w ogóle dlaczego działa to w tą stronę? Po co niby statusy z FB pokazują się na forum?! To wątki z forum powinny być automatycznie linkowane na FB jako darmowa reklama, nie na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w ogóle nie używam, nie widzę ani nie zwracam uwagi na te statusy... ale mając na uwadze ich spamerski charakter, uważam że lepiej było by to wyłączyć...

 

... a tak w ogóle dlaczego działa to w tą stronę? Po co niby statusy z FB pokazują się na forum?! To wątki z forum powinny być automatycznie linkowane na FB jako darmowa reklama, nie na odwrót...

tez zasze myslalem, ze to dziala w te strone... a tu psikus !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wspomnę o konfiguracji parowania konta na forum, z tym na facebooku. Rozmawiałem przed wyjściem z roboty, z Mario. Ogólnie, my nie widzimy potrzeby wyłączenia fb na forum. Natomiast, możecie dać mi liste nicków które nie umieją tego używać, admin im to powyłącza każdemu z osobna. I załatwione.

 

Nie wiem czy mody też tak mogą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, wchodziliście w ogóle w ustawienia aby sprawdzić jak to wygląda?

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności