Skocz do zawartości

iPod Touch 4g vs HTS Sensation XE/XL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam sie do wymiany telefonu i istnieje możliwość zamiany mojego telefonu i iPoda Touch na HTC Sensation w wersji XE lub XL.I tutaj pytanie do Was,jaka jest jakość dźwięku w tym modelu HTC w porównaniu do iPoda Touch?Zależy mi przede wszystkim na tym więc jeśli jakość będzie kiepska to wymiana odpada.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Potwierdzam słowa Spawna, też miałem taczkę i mam Senseja i jest taki sobie, do toucha mu daleko. Jak chcesz dobrze grającego smartfona zostaje ci jajfon, sgs1 i xperia ray, może jeszcze lg2x na tym samym wolfsonie co sgs1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,kiepsko to wygląda...Ciężko mi będzie przejść na gorszą jakość dźwięku po taczce.iPhone'a nie chce,za dużo ograniczeń co już widać w Touch'u,ostatnimi czasy kiepska polityka Apple i co tu dużo mówić,zawyżone ceny:/.Zastanowię się nad Waszymi propozycjami ew.kupię zwykłą Sensation i zostanie Touch'a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na początku ciezko bylo mi sie przestawic, ale uwazam ze dla mnie to zadne ograniczenie. W koncu mam uporzadkowana muzyke.

2. Equalizer - brakowalo na poczatku, po kupieniu odpowiednich sluchawek problem sam sie rozwiazal:) Co nie zmienia faktu, ze jego brak moze doskwierac wielu osobom.

3. Po co Ci JB do wgrywania?

Edytowane przez czehuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ad.3 do wgrywania gier i aplikacji ściąganych z internetu...

 

co do pierwszych dwóch to tak trochę na zasadzie po co mi dwie nogi jak na jednej o kulach też można chodzić.

 

nie jestem hejterem, miałem kiedyś toucha 4g i podobał mi się i sprawił mi wiele frajdy ale jednak możliwości androidów są znacznie większe, jak również łatwość ich modyfikowania, zabawy z oprogramowaniem, itd

 

Szanuję to że cenisz sobie apple'a ale nie wmówisz mi że to sprzęt bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piratow nie sciagam, lecz ganic Cie za to nie bede. Do kazdego urzadzenia trzeba "cos" wgrac jezeli chce sie je zlamac;) Ja akurat nie korzystam z JB, choc wiem ze w Cydii sa dostepne dosyc ciekawe i przydatne aplikacje nie bedace w AppStorze.

 

Co do ograniczen to temat rzeka. Zalezy to raczej od osoby i jej podejscia. Przed kupnem Toucha tez sie zastanawialem ze wzgledu na rozne ograniczenia, w praktyce sie okazalo, ze jednak one u mnie nie wystepuja:)

iOS jest lepszym i sprawniejszym i przede wszystkim stabilniejszym systemem. Choć wybór miedzy iOS, a Androidem zalezy od osobistych preferencji. Nie podoba mi sie tez ten caly Market, w ktorym jest duzo syfu i slabych aplikacji. Mam jednak nadzieje, ze zostanie to jednak poprawione nic tak nie wplywa na jakosc jak konkurencja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Piratow nie sciagam, lecz ganic Cie za to nie bede. Do kazdego urzadzenia trzeba "cos" wgrac jezeli chce sie je zlamac;)

 

do androida nic, tylko kopiuj wklej i uruchom darmowym managerem plików ;)

 

co do reszty z grubsza się zgadzam faktycznie jest stabilniejszy co do prędkości to już zależy od urządzenia, bo taki ip4g nie będzie szybszy niż przykładowo sgs2 czy droid razr przypuszczam że również od mojego sensation. No i przede wszystkim co kto woli - osobiste preferencje, ja się na jabłko nie przesiądę, wczoraj używałem cały wieczór ip3g ale nie ma opcji żebym zaakceptował ios'a z drugiej strony ty wolisz go niż androida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności