Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Gdzie można kupić KOSS KSC75 clip z wtykiem kątowym (L-kształtnym) ?


Aksal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem taki jak w temacie. Zajeździłem na rowerze już kilka par słuchawek. Pękały nauszne, urywały się cienkie kabelki dousznych, albo gdzieś się gubiły (z resztą są dosyć niebezpieczne ;),pchełki to już szkoda gadać. Zachorowałem obecnie na KSC75 lecz wszędzie gdzie się pytam i wysyłam mejle to mają nowe dostawy z prostym wtykiem. Przecież prawie co roku coś się właśnie psuje przez wtyczkę prostą. Czy już tylko rejacking pozostaje? Proszę o pomoc, ponieważ jeżdżę na starych, charczących i przerywających no name'ach znalezionych na dnie szafy a bez muzyki, no cóż... życia nie ma.

 

Pozdrawiam i oczekuję na pomocne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie bawiłem w to nigdy. Z jednej strony niby nic trudnego, ale nie chce mi się kupować lutownicę i sprzęt aby przerabiać słuchawki, które jeszcze nawet nie kupiłem, z resztą sesja idzie więc z kasą krucho też ;) Czy to ostateczność czy jest jakieś inne wyjście? Podobne słuchawki z kątowym wtykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności