Skocz do zawartości

Komis- archiwum


Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się głownie do modów wyżej postawionych. Wyłączcie z wyszukiwarki dział "archiwum". Czemu? już po raz dziesiąty dostaje wiadomość od nowych użytkowników czy coś jest aktualne. Już mi się nie chce odpisywać po raz nty tego samego.

 

dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raz na tydzień otrzymuję pytanie o aktualność oferty. Ostatnio ktoś mnie pytał czy iPod Nano 1G jeszcze aktualny...

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w temacie który znajduje się w archiwum nie ma jednoznacznej informacji o sprzedaży przedmiotu, a sygnatura także nic nie mówi, a ja jestem zainteresowany kupnem, sam czasem pytam się o dostępność. Choćby z tego powodu, że obecność tematu w archiwum nie jest jednoznaczna ze sprzedażą, po 30dniach temat sam idzie na cmentarz, mimo, że przedmiot może być dalej u starego właściciela.

 

Brak możliwości wyszukiwania w archiwum będzie dla mnie krzywdząca :) Jesli chcę się rozeznać w cenach danego przedmiotu (by wystawić do sprzedaży, a cena nie była ani za niska, ani zbyt zawyżona), sprawdzam w Skąpcu, później kolejno allegro, paa.pl i jeśli jest to sprzęt audio, to jeszcze w naszym komisie ;) Innymi słowy, przydaje mi się taka możliwość. Jeśli ktoś nie potrafi dostrzec w jakim dziale znajduje się temat(archiwum/sprzedam) jest WYBITNIE niespostrzegawczy.

 

Poza tym można po prostu zamknąć swoje tematy(każdy ma taką możliwość), wtedy nikt juz chyba nie będzie się o nic pytał, bo sytuacja będzie oczywista.... IMO, nie popieram pomysłu Azy. Bez urazy.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq Ty nie rozumiesz? co da zamykanie tematu- jak ludzie piszą mi priv? Sorry- ale mi chodzi by wyszukiwarka nie brała pod uwagę archiwum, w głównej- dopiero jak wejdziesz w archiwum i tam szukać w wyszukiwarce.. Mi chodzi by ogólnie nie brała pod uwagę, w tej głównej.

 

Często piszę sprzedane a ludzi i tak piszę, więc wiecie idiotów nie ma. Sorry, ale ja mam dość dostawania 2 razy dziennie czasami od nowych userów wiadomości.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po wejściu do archiwum nadal będzie można spokojnie szukać, nie ma problemu. O zamknięciu tematu mówiłem w kwestii wyraźnego sygnału, że przedmiot jest sprzedany, a nie przeniesiony,przez brak aktywności do archiwum. Oczywiście rozumiem, że chodzi o wiadomości na PM.

 

Dziwię się, że ludzie tak bardzo nie myślą :huh: . Pozostaje mi wierzyć Ci na słowo, że tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności