Jump to content
  • Similar Content

• By czlowiek_ludzki
      Witam Państwa
      Szukam:
      max +-150zł, wokółuszne zamknięte, do laptopa (+ ew. smartfona w mniejszym stopniu), do nauki z kursami wideo . Zależy mi na wygodzie oraz izolacji od otoczenia zewnętrznego. Nie zależy mi na jakości dźwięku.
      Co do wygody: słuchawki będą używane pewnie kilka h dziennie, ale z częstymi kilkuminutowymi przerwami.
      Co do izolacji: chciałbym w miarę możliwości nie słyszeć reszty domowników, którzy np. coś robią/rozmawiają w innym pomieszczeniu lub oglądają telewizję w tym samym pomieszczeniu.
      Po długich śledztwach stwierdziłem:
      ISK HP2011 vs. JVC HA-RX700 vs. AKG K-72
      AKG K-72 kuszą niższą wagą, ale najmniej o nich opinii, recenzji oraz porównań a co do ich poziomu izolacji - podzielone zdania.
      Które słuchawki z ww. najlepiej by się sprawdziły w moim przypadku?
    • By Bumcykowy
      Cześć,

poszukuje słuchawek których będę używał w open space jako izolacji od otoczenia. Chciałbym aby nie powodowały one dyskofortu po około 4h słuchania. Ogólnie z tego co wyczytałem w necie to w cenie do 300 zł jedynie IEMy będą w stanie mi to zagwarantować. Aktualnie używam w domu słuchawek AKG K702 i chciałbym aby te IEMy miały podobną moc basu i jeżeli się da to i jakość dzwięku. Dodatkowy problem to, że mam chyba dość małe kanały ponieważ nakładka silikonowa o rozmiarze S trochę mnie uwiera, choć może to wynikać z tego, że mam standardowe słuchawki dołączane do LG6, które są dość sporo i ledwo wlzała na nie nakładka w rozmiarze S. Aktualnie na oku mam Mee Audio M6 Pro gen. 2. Czy te Mee Audio będą spełniać moje wymagania? Jeżeli nie, to czy jesteście w stanie zaproponować jakąś alternatywę?
    • By FreshOne
      Dzień Dobry.
      Proszę o pomoc w następującej sprawie.
      Planuję zakup nowych słuchawek. Zdecydowałem się na AKG K518. Muzykę odtwarzać będę z telefonu którym jest Huawei P8 Lite. Z racji sprzecznych opinii odnajdywanych w innych tematach, mam pytanie czy ten telefon poradzi sobie z napędzeniem K518 i pozwoli uzyskać bas z którego słyną? Muzyki będę słuchał raczej z wbudowanego odtwarzacza z włączonym trybem DTS, ew. mogę pobrać inny program tego typu. Czasami muzykę włączę z YouTube. Dziękuję za z góry za odpowiedzi.
    • By Niezdecydowany63
      Witajcie,

Planuję kupić słuchawki. Po wielu poszukiwaniach udało mi się wyłonić kilka interesujących modeli:
      Takstar HD6000
      Takstar HD5500
      Takstar Pro80
      Creative Aurvana Live!
      Poszukuję sprzętu o konstrukcji zamkniętej, stąd tylko takie modele wymieniłem. Słuchawki muszą być przede wszystkim wygodne, gdyż będę ich używał nawet po 8 godzin dziennie. Chciałbym żeby grały głównie środkiem, nie były ciemne, ale jednocześnie miały mocny i soczysty bas (słucham głównie muzyki elektronicznej ze wstawkami instrumentalnymi, stąd taka charakterystyka).
      Takstar HD6000 - słyszałem, że są mało wygodne, podobnie jak HD5500. CAL! podobno są strasznie ciemne, natomiast Pro80 grają popularnym "V", co też nie za bardzo trafia w moje gusta. Źródło dźwięku: iPhone, integra Realtka w macbooku oraz sound blaster x-fi (głównie słucham na macbooku).
      Które z nich będą najlepsze? Może są inne, do których nie udało mi się dotrzeć, a które lepiej wpasują się w moje wymagania?
      Dodam jeszcze, że ewentualnie w grę wchodzi recabling, lecz wtedy chciałbym zaoszczędzić sobie kłopotów z rozgałezieniem kabla, przez co w takim wypadku wolałbym żeby słuchawki miały kabel tylko do jednej muszli.

• By Garp
      Panowie, rada potrzebna. Poczytałem fora budowlane, ale tam sprzeczne opinie, reklamowanie swoich produktów itp.

Za ścianą sypialni ziutki mają kuchnię. Pół nocy siedzą i gadają. Wiadomo, płytki, szafki, akustyka do dupy. Muszę się choć trochę od tego odciąć. Stosował ktoś płyty z korka technicznego (gruboziarnistego) lub korka ekspandowanego? Płyta o przybliżonych wymiarach 60x100 cm, grubość 2cm to jakieś 55 zł, całość bym zamknął w 1000 zł z klejem. Miał ktoś z tym do czynienia? Konstrukcji ze stelażem, wełną i płytami g-k nie mogę zrobić bo na tej ścianie mam rurki od grzejnika, kontakt itd.

Myślałem też na stoperami, ale ja jestem do doków przyzwyczajony, żona nie więc ona nie chce, poza tym musimy słyszeć jak dziecko się budzi w drugim pokoju.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy