Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Superlux? Dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci się nie spieszy to jutro mają dojść moje Superluxy HD660 - http://www.headfonia.com/the-new-superluxes-are-good-the-hd330-hd440-and-the-hd660/ a dokładniej:

If you think that the HD668B was great, then you’ve got to listen to these new Superluxes. The only music where the HD668B is better is for classical symphonies, but everything else should be better on the HD330, HD440, and HD660.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, do słuchania, ale konkretnie :)

 

O tych hd 660 prawie nic nie słyszałem, aa jednak one odpadają - zamknięte ;/

 

Chodzi w sumie o to które lepiej sprawdzą się w codziennym użytkowaniu - YT, długie sesje przy grach, radio internetowe, ale również chociaż rzadziej jakaś lepsza muzyczka - może napiszę czego NIE słucham - metal, punk, reszta ciężkich klimatów, disco polo, poważna, rap.

Resztę akceptuję ^^ Lubię słuchać rocka, jazzu, czasami popu, klasyki(rzadko)...

 

F5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham swoich Superluxów HD660 od godziny więc są jeszcze niewygrzane. W porównaniu z CAL! - lepsze chyba w każdym aspekcie, zwłaszcza jeżeli chodzi o średnicę i górę. Jak dla mnie wygodnie, dobrze izolują od otoczenia. Przeszkadza trochę spiralny kabel, idę zaraz kupić jakiś przedłużacz. Dźwięk szczegółowy, ocieplony. Bass schodzi niżej niż w CALach, dużo więcej szczegółów, większa scena, i dźwięk jakby żywszy. Przed chwilą skończyłem Tool - Undertow teraz włączyłem Miles Davis - Kind of Blue i testuje dalej. Powiem tylko że uwydatniają one wady materiału, wszystko mam we FLAC i to nawet czasami 24/96 więc do YT raczej nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może HD330?

 

Wolałbym coś bardziej znanego ;)

 

@UP

Naprawdę Superluxy są aż tak dobre? ^^

Pod jakim źródłem porównywałeś?

 

poł otwarte i na pocztek hd681, ale poki sam nie posłuchasz to sie nie dowiesz:)

Fakt za tą cene czyli 79zł za hd681 to bardzo dobre słuchawki.

 

aha

superlux fabryka

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności