Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Shure SRH440 czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wiem że jest kilka tematów o tych słuchawkach ale nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie a w dodatku chciałbym zapytać o alternatywy.

Słucham bardzo różnorodnej muzyki ale głównie deatch/trash metal i rocka, to może podam przykład, czego najczęściej: Arch enemy, Metallica, System of dawn, Disturbed, Equilibrium, Five Finger Death Punch, War of age, Nickelback, Queen, Tlove, itp, lubię także czasem posłuchać muzyki klasycznej ale głównie metal/rock.

 

Jakie mam oczekiwania, chcę dobre słuchawki nauszne czy tam wokołouszne, zamknięte tak aby mi nie przeszkadzało nic z otoczenia, ani ja nikomu nie przeszkadzał swoją muzyką (lubię słuchać raczej głośno). Oczekuję dźwięku gdzie gitary które bardzo lubię i inne instrumenty nie będą mnie kłuć w uszy, a wokal był odpowiednio osadzony a nie sprawiał wrażenie jakby dochodził z oddali czy zza ściany. Dużego bassu nie lubię bo nie znoszę muzyki techno i pokrewnej, Bass ma być odpowiedni na rodzaj muzyki jakiej słucham.

 

Słuchawek będę używał w pracy z laptopem ze zintegrowaną kartą (obecnie mam tam TDK MP100), a także w domu do komputera (muzyka i filmy) gdzie mam kartę SB X-FI Titanium, a czasem może z wieżą Pioneera i ipodem nano 3g. Najwięcej słucham w pracy. W domu mam Philips SHP2500 a do ipoda SHE9000.

 

Spodobały mi się słuchawki z tematu, jednak nie mam możliwości ich posłuchania, bo nigdzie w Krakowie ich nie znalazłem, a nawet jakby były w Media czy Saturnie to nie chcą otworzyć nic do odsłuchu.

Pytanie czy te słuchawki spełnią moje oczekiwania? Jeśli nie, to co polecacie, tylko proszę nie pisać że CAL będą do tego dobre bo są proponowane wszędzie i do wszystkiego, a ja szukam czegoś o lepszej jakości wykonania niż creative aurvana live.

Edytowane przez M_T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności