Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] KOSS, Sennheiser, CAL! ?


siwy550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam słuchawek, mniej więcej w cenie ok. 150 zł.

 

Czytam te forum, szukam, oglądam. Ale im więcej czytam, tym mniej wiem. Głównie zależy mi na filmach, trochę mnie na muzyce (używam po prostu muzyki słabej jakości), a najmniej na grach Użytkowanie w domu, jednak w miarę dobra izolacja by się przydała, ponieważ zawsze jest trochę głośno. Lubię dobry bas, więc dobrze by był takowy. Wyszukałem takie modele : Sennheiser HD 202, Koss ur 40 i CAL!. Jednak jak pisałem, im więcej czytam, ty mniej wiem. I nie wiem, co o nich sądzić i który wybrać. A może jakiś całkiem inny model ?

 

PS Na razie słuchawki będą używane na laptopie na karcie zintegrowanej, jednak mam zamiar zakupić jakąś kartę zewnętrzną.

Edytowane przez siwy550
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma CAL do zwykłej karty zintegrowanej Intel High Definition Audio. Karta da rade ?

 

Bo w ogóle się na tym nie znam :D

Nie wykorzystasz w pełni potencjału tych słuchawek, ale tragedii nie będzie. Mój kolega od 2 lat tak słucha i nie narzeka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem trochę cal z integrą i nie było tragicznie, teraz mam Live! 24bit za 19zł z allegro i jest dużo lepiej niż było z integrą chodź rozglądam się za czymś lepszym bo mi przestaje już to wystarczać.

Zrób tzw "XiFi mod" (inne sterowniki) - z tego co ludzie piszą jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności