Skocz do zawartości

WSTĘPNE ZAMÓWIENIE NA PŁYTKI PCB DO HYBRYDY LAMPOWEJ


bartus1996

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram chętnych na płytki pcb do świetnej hybrydy lampowej. Hybryda ta jest bardzo tania w złożeniu, i posiada bardzo dobre osiągi. Miałem możliwość poznać jej możliwości u mojego kuzyna i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Koszt płytki wynosi 13zł, ale jak wszystkim wiadomo w kupie siła, więc jeśli uda mi się zebrać kilku chętnych postaram się negocjować cenę z firmą. Z zamówieniem czekam do środy do godziny 17-00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wydaje mi się, że lepiej stworzyć taki temat w dziale "Zbiorowe zamówienia" a nie w "Sprzedam". Ostatnio się tu niezły bałagan robi... a co do płytki to może sam się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znany (przynajmniej przezemnie) kit AVT 2928 opisywany szerzej w elektronice dla wszystkich wrazie potrzeby mogę podesłać link. Gra naprawdę fajnie a wykonanie mieści się w granicach 150zł (zależy też jakich elementów użyjemy), więc sądze że za tą cene nie kupimy nawet pożądnego przenośnego wzmacniacza, a tu mówimy o stacjonarnej hybrydzie ( niewielkich rozmiarów ale jednak). Piszcie co o tym sądzicie, a może ktoś z was miał do czynienia z tym wzmacniaczem.

 

Pisałem do firmy i powiedzieli że rabacik na części uzależniony będzie od ilości, tak więc im więcej nas będzie tym taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znany (przynajmniej przezemnie) kit AVT 2928 opisywany szerzej w elektronice dla wszystkich wrazie potrzeby mogę podesłać link. Gra naprawdę fajnie a wykonanie mieści się w granicach 150zł (zależy też jakich elementów użyjemy), więc sądze że za tą cene nie kupimy nawet pożądnego przenośnego wzmacniacza, a tu mówimy o stacjonarnej hybrydzie ( niewielkich rozmiarów ale jednak). Piszcie co o tym sądzicie, a może ktoś z was miał do czynienia z tym wzmacniaczem.

 

Pisałem do firmy i powiedzieli że rabacik na części uzależniony będzie od ilości, tak więc im więcej nas będzie tym taniej.

 

hmm a O2 ?

 

Ale jestem chętny na jedna sztukę tak z ciekawości, co mi lampa pokaże. Dłużej nie słuchałem lampy więc bym sobie zobaczył co mi bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy dopisuje sie do zamowienia, ale nie musi to być teraz, w nastepnym miesiącu sytłacjia finasowa troche mi się wyklaruje i bede wiedział jak z kasą na części jestem

wiec nie ma pospiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat samego projektu? jakiś link? Na jakich lampach?

To jest znana hybryda z audiotonu, można było duuuzo poczytać o niej na stronie autora pod linkiem http://audioton.republika.pl/hybrydai.html , niestety strona aktualnie nie działa... może ktoś zdolny wyszuka kopie z googli.

 

W każdym razie o samej hybrydzie było sporo powiedziane na AS jak i na naszym forum, tylko ze u nas ten projekt spopularyzował MicSzu sprzedając już złożone egzemplarze.

 

PS. Jak będziecie projektować płytkę to nie wzorujcie się w 100% na płytce z avt bo ma kilka sporych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składałem kiedyś tego wzmaka na pcb z avt i generalnie jest tak, jedna dioda w powielaczu została źle opisana, jest zbyt mało miejsca na trany - pcb została zaprojektowana pod zbyt mały rozmiar tranów końcowych w efekcie czego trany trzeba mocować na kabelkach lub poprawić pcb co jest mocno wskazane, wyjście słuchawkowe jest źle opisane, jeśli polutujemy je zgodnie z opisem na PCB to puścimy ok 15VDC na słuchawki, chyba nie muszę mówić co to spowoduje...

 

Oczywiście powyższe uwagi tycza się jedynie płytki sprzedawanej w avt, druk do trawienia z audiotonu z tego co pamietam był poprawny.

 

PS. Wrzuć artykuł z EdW, na pewno ułatwi to wszystkim podjecie decyzji.

Edytowane przez mac_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności