Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bardziej będzie happy z grajka plus słuchawek. Te dołączane do grajków są marne albo bardzo marne, szczególnie w tym budżecie. Na pierwszy rzut mogę polecić Cowona E2 + np. Senki MX370. Dziewczyny raczej nie lubią dokanałowych chyba, że w jej przypadku jest inaczej to coś się dobierze.

 

Trochę drożej ale efektownie wyglądałby taki zestaw: klik

 

Pozdr!

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej będzie happy z grajka plus słuchawek. Te dołączane do grajków są marne albo bardzo marne, szczególnie w tym budżecie. Na pierwszy rzut mogę polecić Cowona E2 + np. Senki MX370. Dziewczyny raczej nie lubią dokanałowych chyba, że w jej przypadku jest inaczej to coś się dobierze.

 

Trochę drożej ale efektownie wyglądałby taki zestaw: klik

 

Pozdr!

 

dziękuje za wypowiedź! fajny jest ten sony! :)

 

a polecisz coś jeszcze z konkurencji np. apple tylko w tej cenie pewnie nic dobrego nie dostane albo creative lub innego dobrego producenta? mnie osobiście ten sony się podoba! ale chciałbym mieć alternatywę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ipoda za mały budżet a ponieważ to ma być prezent więc używki nie wchodzą w grę. Kiedyś do 300zł najlepszym grajkiem był Samsung P3 ale teraz ciężko dostać nowego. Popatrz jeszcze na inne Samsungi: R0, R1, Q3. Tylko nie Creative... pliz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q3 nie miałem, ale wszystkie z nowszych samsungów są godne polecenia. Sony to też bardzo przyjemne odtwarzacze :)

Ajć, z R1 z Twojego siga mi się pokićkało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwz-35x gra jednak słabiej od 45x ale to ja słyszałem ;) Dla dziewczyny ta różnica może być to bez znaczenia.

 

Może faktycznie jest różnica, lecz jesteś pewien, że to nie chodziło o różne ustawienie DACa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności