Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Co do bezpieczeństwa w kraju- u nas wiedza o playerach jest na takim poziomie, że masz takie samo prawdopodobieństwo, że (odpukać) stracisz iRivera jak no-name'a.

 

tamto sie odnosilo do laptopa bardziej niz do mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek123

Zobaczyłem tego iRivera nawet fajny.A ten Samsung to troche za duży i za drogi myślałem, że jak te no-name mają wbudowany głośnik to jakiś firmowy tesz to powinien mieć.No nic nazbieram na irivera.Thx za pomoc bo przed przeczytaniem tego tematu miałem włączone alegro z kątem zalogowanym na aukcji o mp4 i prawie kupiłem ale coś mnie tknęło żeby włączyć google.No i dowiedziałem się co nieco o tych ,,mp4" narq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tobie dziękuję za przywrócenie wiary w ludzi ;) Za to że pokazałeś że są ludzie którzy potrafią słuchać, i nie są uparci jak osły :) Za to że pokazałeś że wysiłek forumowiczów nie idzie na marne.

 

Dziękuje.

 

Co do głośnika właśnie o to chodzi że nie ma nic za darmo. A w noname`owych aukcjach, itp. próbują wmówić człowiekowi że jednak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie chce obrazac forumowiczow, więc z góry zastrzegam ze wszystko co napisze nie ma na celu obrazenia nikogo z szanownego zgromadzenia ale po przeczytaniu wielu tematow na tym forum postanowilem zalozyc konto i cos napisac od siebie.

Kazdy ale to kazdy z was jedzie po kazdym kto odezwie sie na temat mp4 i tak zwanych no-name tudzież mPower , YaGu,

a jestescie za to wielce zapatrzeni w swoje iRiviery iAudio za grube pieniadze ale nei kazdy ma tyle siana zeby kupic sobie dobry sprzet.

Prawda, z doswiadczenia wiem, ze jesli kupie cos taniego i nieznanej firmy latam potem z tym do sklepu po zwrot kasy, dokladam i kupuje cos drozszego ale juz znanej mi firmy. Ogolnie jestem wtedy zadowolony. Ale jesli chodzi o mp4 to nie usmiecha mi sie wydawanie >500zł na odtwarzacz firmy iRivier ktory bedzie mial 512-1gb pamieci. Co z tego ze bedzie chodzil ho ho ho i nei popsuje sie tak jak te no-name po pol roku, roku czy gora dwoch latach. Powiedzcie mi szczrze zamierzacie nosic swoj odtwarzacz dluzej niz 2 lata? bo ja raczej nie, znajac zycie za rok, pol roku wyjdzie cos nowszego czym sie podjaram i stary dotwarzacz pojdzie w odstawke tak jak to bylo z moim mp3 creativa.

Wole wydac te 300zł na YaGu ktory ponosze pol roku, rok ale bd mial 2gb pamieci, moze dzwiek gorszej jakosci nic iRiviery wasze ale nie gadajcie ze to pierdzenie bo pierdzialy radia za okupacji zagluszane przez szkopow, one na prawde nie maja tragicznego dzwieku, jest dosc dobry a melomanem nie ejstem wiec taki mi wystarcza. jak chce poslucha muzyki to w domu sobie zalanczam kompa i moje sluchawki i mam extra dzwiek. a odtwarzac biore do szkoly albo jak dzies wychodze a tam jest ciagly halas wiec nie ma mowy o wsluchiwaniu sie w jakosc.

Słuchawki lipne , no zgodze sie zawsze daja do takich odtwarzaczy lipne sluchawki, ale nei sa one przymocowane na stale zawsze mozna zmienic.

Tak juz slysze wasze odpowiedzi, widze te milion postow jezdzacych po mnie , ale taka prawda nie ma co sie oszukiwac.

Duzo ludzi nie ma tyle kasy zeby wydac 800zł na firmówke z 2gb pamieci , wiec jedyna alternatywa sa dla nich yagu i inne.

Zreszta kazdy robi jak chce, kupuje co chce. Ja wole kupic Yagu nic iRiviera, bo sa dla mnie zadrogie a argumenty typu "iRivier pochodzi dluzej niz 2 lata" nie trafiaja do mnie bo nie zamierzam miec jednego odtwarzacza dluzej niz rok.

Wiec sorry, burżuazja ale pospulstwo wybralo tania chinszczyzne.

Zreszta tez pewnie lazicie w majtach made in china , czemu nie kupicie majtek Nike albo Adidas?

Przeciez sa firmowe, drozsze, dluzej pochodzicie!

Bo nikt z was nie zamierza chodzic w jednych majtach dwa lata! (chyba?!) mam nadzieje:]

 

 

!Aha bym zapomnial widzialem wypowiedzi ze ktory no-name odtwarza ogg... tu was zaskocze bo odtwarzaja np ten:

http://allegro.pl/item163294613_mp4_2048mb...rezent_238.html

 

Koncze czesc:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie chce obrazac forumowiczow, więc z góry zastrzegam ze wszystko co napisze nie ma na celu obrazenia nikogo z szanownego zgromadzenia ale po przeczytaniu wielu tematow na tym forum postanowilem zalozyc konto i cos napisac od siebie.

Kazdy ale to kazdy z was jedzie po kazdym kto odezwie sie na temat mp4 i tak zwanych no-name tudzież mPower , YaGu,

a jestescie za to wielce zapatrzeni w swoje iRiviery iAudio za grube pieniadze ale nei kazdy ma tyle siana zeby kupic sobie dobry sprzet.

Prawda, z doswiadczenia wiem, ze jesli kupie cos taniego i nieznanej firmy latam potem z tym do sklepu po zwrot kasy, dokladam i kupuje cos drozszego ale juz znanej mi firmy. Ogolnie jestem wtedy zadowolony. Ale jesli chodzi o mp4 to nie usmiecha mi sie wydawanie >500zł na odtwarzacz firmy iRivier ktory bedzie mial 512-1gb pamieci. Co z tego ze bedzie chodzil ho ho ho i nei popsuje sie tak jak te no-name po pol roku, roku czy gora dwoch latach. Powiedzcie mi szczrze zamierzacie nosic swoj odtwarzacz dluzej niz 2 lata? bo ja raczej nie, znajac zycie za rok, pol roku wyjdzie cos nowszego czym sie podjaram i stary dotwarzacz pojdzie w odstawke tak jak to bylo z moim mp3 creativa.

Wole wydac te 300zł na YaGu ktory ponosze pol roku, rok ale bd mial 2gb pamieci, moze dzwiek gorszej jakosci nic iRiviery wasze ale nie gadajcie ze to pierdzenie bo pierdzialy radia za okupacji zagluszane przez szkopow, one na prawde nie maja tragicznego dzwieku, jest dosc dobry a melomanem nie ejstem wiec taki mi wystarcza. jak chce poslucha muzyki to w domu sobie zalanczam kompa i moje sluchawki i mam extra dzwiek. a odtwarzac biore do szkoly albo jak dzies wychodze a tam jest ciagly halas wiec nie ma mowy o wsluchiwaniu sie w jakosc.

Słuchawki lipne , no zgodze sie zawsze daja do takich odtwarzaczy lipne sluchawki, ale nei sa one przymocowane na stale zawsze mozna zmienic.

Tak juz slysze wasze odpowiedzi, widze te milion postow jezdzacych po mnie , ale taka prawda nie ma co sie oszukiwac.

Duzo ludzi nie ma tyle kasy zeby wydac 800zł na firmówke z 2gb pamieci , wiec jedyna alternatywa sa dla nich yagu i inne.

Zreszta kazdy robi jak chce, kupuje co chce. Ja wole kupic Yagu nic iRiviera, bo sa dla mnie zadrogie a argumenty typu "iRivier pochodzi dluzej niz 2 lata" nie trafiaja do mnie bo nie zamierzam miec jednego odtwarzacza dluzej niz rok.

Wiec sorry, burżuazja ale pospulstwo wybralo tania chinszczyzne.

Zreszta tez pewnie lazicie w majtach made in china , czemu nie kupicie majtek Nike albo Adidas?

Przeciez sa firmowe, drozsze, dluzej pochodzicie!

Bo nikt z was nie zamierza chodzic w jednych majtach dwa lata! (chyba?!) mam nadzieje:]

 

 

!Aha bym zapomnial widzialem wypowiedzi ze ktory no-name odtwarza ogg... tu was zaskocze bo odtwarzaja np ten:

http://allegro.pl/item163294613_mp4_2048mb...rezent_238.html

 

Koncze czesc:]

A ty nie czaisz, że już za te 300 zł można mieć porządnego iRivera? Hę? :blink: Albo Sansę właśnie 2GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoja opinia, ale na tym forum przeważają osoby które akurat w wypadku playera wolą wysupłać trochę więcej kasy żeby potem nie żałować zakupu. Poza tym nie chodzi tu tylko o to że iRvier będzie chodził przez kilka lat a 'empecztery" rozpadnie się po roku. Po pierwsze iRvier gra lepiej a większość osób tutaj sobie ceni dobry dźwięk dość wysoko. Po drugie odtwarzacze irivera mają zapewniony support producenta/dystrybutora a no-name nie. Po trzecie w wypadku irivera jest dużo mniejsza szansa że w ciągu tego roku ci się popsuje niż wypadku no-name. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd cały czas opinia że ktoś kogoś będzie jechał? Prawie każdy na forum powtarza, że "każdy kupuje co chce" a ja do tego dodaje "jeśli kupuje świadomie to OK". I o to w tym chodzi.

 

Mocno zająłeś się czasem funkcjonowania playera. No tak, możesz zmienić playera za pół roku. Średni czas zmiany wynosi jednak 14 miesięcy. A podkreślam, że jest to średni czas. Do tego dochodzi ważna sprawa, kwesta tego, że player "chinskie wersje" często nie działają miesiąca nie mówiąc o pół roku. Jakość dzwięku. Sprawa sybiektywna.. melomanem nie jesteś. OK, ale ja lubie mieć bass ani tylko rozmyty szum :) EQ które nic nie zmieniają.

 

A co do pospólstwa. Nie wiem czy zaliczyłeś się do tej grupy, ale napewno nie jesteś głosem tłumu :) Bo od świąt obserwuje masę wątków i klientów pytających się co można kupić, żeby działało dłużej i już no-namów nie chcą, bo niestety się nie sprawdziły.

 

Aha i ważna (najważniejsza?) sprawa. Weź pod uwagę, że w przedziale cenowym no-namów 2GB masz już produkty markowe jak MPio, SanDisk czy od bidy Creativa. Więc jak widzisz, nasza nagonka na no-namy (nie ich posiadaczy) jest jak najbardziej uzasadniona.

 

 

 

ps. Majtki Adidasa też są szyte w chinach tyle, że zazwyczaj z lepszych tkanin. Iriver też jest produkowany w chinach.. dalej sobie dopowiedz.

 

ps2. jak byś się wczytał w forum, to znalazł byś wątki o no-namach z OGG. tyle, że lejąć V-Pover do malucha nie osiągniesz mocy Ferrari - tak samo ma się tu OGG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi szczrze zamierzacie nosic swoj odtwarzacz dluzej niz 2 lata?
Jeżeli coś mnie zadowala jakością dźwięku, to będę go trzymać tak długo, aż padnie.
nie gadajcie ze to pierdzenie bo pierdzialy radia za okupacji zagluszane przez szkopow, one na prawde nie maja tragicznego dzwieku, jest dosc dobry a melomanem nie ejstem wiec taki mi wystarcza.

I o to chodzi: chodzi o to, żeby każdy był zadowolony ze swojego sprzętu. My innym odradzamy Noname'y, bo skoro ludzie potrafią zrezygnować z badziewnego MP4 na rzecz np. Iriver'a T30, to raczej nie podjarają się nową zabawką na rynku. Ja też nie rozumiem, po co takie MP4. Może ma dużo fukcji, ale żadna z nich nie chodzi dla mnie zadowalająco dobrze. Zresztą co ma wyjść w najbliższej przyszłości w Noname'ach, przez co ludzie będą wyrzucali stare (niedziałające już pewnie ;) ) i kupowali nowe? Ja widzę 3 opcje :

1. Większy wyświetlacz

2. Wyświetlacz 16,7 mln. kolorów

3. Dotykowy wyświetlacz

Problem jest z tym, że żadnej z tej opcji nie da się wprowadzić bez zmiany ceny (w przypadku pkt 2,3 dużej zmiany ceny)

a odtwarzac biore do szkoly albo jak dzies wychodze a tam jest ciagly halas wiec nie ma mowy o wsluchiwaniu sie w jakosc.
Słuchawki izolujące załatwiają sprawę
Zreszta tez pewnie lazicie w majtach made in china , czemu nie kupicie majtek Nike albo Adidas?

Ale Nike/Adidas też są made in China albo krajach ościennych. Zresztą nie kupuję majtek Nike/Adidas z jednego powodu: te firmy ich po prostu nie produkują. Produkują kąpielówki, ale to nie to samo :)

Bo nikt z was nie zamierza chodzic w jednych majtach dwa lata! (chyba?!) mam nadzieje:]

Nadal nie kapuję, co to ma do odtwarzacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mp4 to nie usmiecha mi sie wydawanie >500zł na odtwarzacz firmy iRivier ktory bedzie mial 512-1gb pamieci. Co z tego ze bedzie chodzil ho ho ho i nei popsuje sie tak jak te no-name po pol roku, roku czy gora dwoch latach. Powiedzcie mi szczrze zamierzacie nosic swoj odtwarzacz dluzej niz 2 lata? bo ja raczej nie, znajac zycie za rok, pol roku wyjdzie cos nowszego czym sie podjaram i stary dotwarzacz pojdzie w odstawke tak jak to bylo z moim mp3 creativa.

Wole wydac te 300zł na YaGu ktory ponosze pol roku, rok ale bd mial 2gb pamieci, moze dzwiek gorszej jakosci nic iRiviery wasze ale nie gadajcie ze to pierdzenie bo pierdzialy radia za okupacji zagluszane przez szkopow, one na prawde nie maja tragicznego dzwieku, jest dosc dobry a melomanem nie ejstem wiec taki mi wystarcza.

No to ja nie rozumiem - najpierw piszesz, że nie wszystkich stać na dobry sprzęt (tu się akurat mylisz, ale o tym dalej), a potem piszesz, że wolisz wydać 300 zł co pół roku niż 500 (a właściwie to to samo 300!) raz na dwa lata. To kto według Ciebie bardziej szasta forsą?

 

Wole wydac te 300zł na YaGu ktory ponosze pol roku, rok ale bd mial 2gb pamieci, moze dzwiek gorszej jakosci nic iRiviery...
To ciekawa sprawa, bo za 300 zł można spokojnie kupić dobry sprzęt z CO NAJMNIEJ 1 GB pamięci (np. Sansa będzie miała już 2 GB i pewnie jeszcze dodatkowy slot na kartę SD).

 

one na prawde nie maja tragicznego dzwieku, jest dosc dobry a melomanem nie ejstem wiec taki mi wystarcza
Skoro nie jesteś melomanem, to chyba nie powinieneś się wypowiadać w kwestiach jakości dźwięku. Nie mówię tego w formie złośliwości, ale chyba nie chciałbyś, żeby na forum samochodowym zakup bryki doradzał człowiek, który prowadzi samochód raz na miesiąc?

 

Słuchawki lipne , no zgodze sie zawsze daja do takich odtwarzaczy lipne sluchawki, ale nei sa one przymocowane na stale zawsze mozna zmienic.
No można. A nie lepiej kupić za tą samą kasę dobry odtwarzacz z przyzwoitymi słuchawkami lub przyzwoity odtwarzacz z dobrymi słuchawkami? Dla przykładu Sansa + EP630 spokojnie mieszczą się w tej kwocie i jeszcze na browarek wystarczy dla uczczenia mądrego zakupu.

 

Duzo ludzi nie ma tyle kasy zeby wydac 800zł na firmówke z 2gb pamieci , wiec jedyna alternatywa sa dla nich yagu i inne.

Zreszta kazdy robi jak chce, kupuje co chce. Ja wole kupic Yagu nic iRiviera, bo sa dla mnie zadrogie a argumenty typu "iRivier pochodzi dluzej niz 2 lata" nie trafiaja do mnie bo nie zamierzam miec jednego odtwarzacza dluzej niz rok.

Wiec sorry, burżuazja ale pospulstwo wybralo tania chinszczyzne.

1. Za 800 zł to już się w tej chwili nie wiadomo jakie cuda kupuje.

2. Jeżeli wolisz kupować co półroku nowy odtwarzacz, niż mieć 1 porządny za podobną kasę - Twój wolny wybór. Tylko, że większość ludzi kupujących nonamowe odtwarzacze nie jest raczej świadoma, że pół roku, to statystyczne maksimum żywotności. Im się wydaje, że kupują odtwarzacz na co najmniej 2 lata. Zresztą wszyscy tu nadal będą obstawać, że dobry sprzęt nie jest droższy, a bywa, że jest nawet tańszy od MP-czwórek i z tego prostego powodu nikt nie będzie polecał kupna shitu za 300 zł skoro za 200 można mieć coś porządnego.

 

"No dobra" - powiesz - "no to niektórych nie stać na odtwarzacz za 200 zł i mogą kupić tylko taki za 80 zł"... Jeżeli kogoś stać na odtwarzacz za 80 zł, to znaczy, że tak naprawdę nie stać go na odtwarzacz. Robienie sobie nadziei i kupowanie iluzji odtwarzacza za 80 zł to czysta głupota.

 

 

performen - Nikt tu na Ciebie nie najeżdża, bo mówisz dokładnie to samo, co dziesiątki, a nawet setki ludzi miesięcznie, którzy gościnnie wchodzą na to forum. Na całe szczęście, jeżeli nie pogniewasz się na nas teraz i postarasz się jeszcze trochę zostać z nami na forum, to nauczysz się kilku rzeczy i z pewnością zmienisz zdanie. Na tym forum jest kilku uzytkowników, którzy zaczynali od takich jak Twoja tyrad, a obecnie pomagają innym ludziom dokonać mądrego wyboru. Potrafisz napisać spójnego posta, wypunktować o co Ci chodzi i użyć swoich argumentów... jeszcze odrobina wiedzy do tego wszystkiego i kto wie... może będzie z Ciebie bardzo wartościowy forumowicz. Dzięki podobnym Tobie, od zeszłego roku ostudziło się nieco wrogie podejście niektórych ludzi do iPodów (wcześniej niemal wszyscy zgodnie je wyklinali, ale pojawiło się kilka osób, które potrafiły iPody rozsądnie obronić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja szanuje wasze zdanie ale mam swoje i tak sie sklada ze odmnienne;d hehe a co do Echelon - nic nie mowilem o zlym podejsciu do iPodow. wrecz przeciwnie gdyby mnie bylo stac sprawilbym sobie jednego, uwazam ze to bardzodobre urzadzenie tylko nei na moja kieszen. mam z nim duza stycznosc i w ogole apple jako firma w moich oczach ostatnio rosnie... mysle ze niedlugo wkroczy na nasz rynek i troche go podobije bym sie cieszyl wtedy bo oferuja bardzo dobry sprzet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie zarzucam niechęci do iPodów :). Mówię tylko, że jeżeli posiedzisz na tym forum np. pół roku i zrobisz to z głową, to są dwie opcje- albo zmienisz zdanie dotyczące MP4, albo posiądziesz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie bronić swoich poglądów na ich temat. W tej chwili masz szczere chęci, ale wiedzę niestety dziurawą jak sito. Z Twojej pierwszej wypowiedzi jasno wynika, że dotychczas nie wiedziałeś, że za łączną sumę 250-300 zł można kupić niezły odtwarzacz i bardzo fajne słuchawki. Teraz już wiesz, a to dopiero godzina minęła :). Pomyśl, co będziesz wiedział za 3 miesiące :).

 

W iPodach chodziło mi o to, że kiedyś wszyscy tylko je wyklinali i na tym kończyli, ale pojawiło się kilka osób, które kupiły iPoda (niektórzy musieli na forum ostro bronić swoich wyborów!) i dzięki temu wszyscy na forum czegoś się o tych odtwarzaczach dowiedzieli. Nie są one idealne, ale mają swoje dobre cechy i w pewnych przypadkach zaczęliśmy je ludziom polecać.

 

Niestety jeżeli chodzi o MP-czwórki, to nie masz szans kogokolwiek przekonać - wystarczy jak w ciągu miesiąca przeczytasz 20-30 postów od ludzi, którym się popsuły po tygodniu, miesiącu lub półroczu i sam zrozumiesz, dlaczego nie warto bronić tego typu odtwarzaczy. Po co ktoś ma wydawać 200-300 zł na gowno, które ledwo działa i szybko pada, trzeba się użerać z nieuczciwymi sprzedawcami na allegro, nieuznawanymi gwarancjami, a potem czekać np. miesiąc zanim odtwarzacz wróci z serwisu (najczęściej nowy, bo to jednorazówki), jak może za tą samą kasę dostać coś pewnego i mieć święty spokój? Toż to byłby nonsens :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się bawić nie możemy. Odtwarzacze MP4 z założenia oferują mnóstwo funkcji, ale o tragicznej jakości. Mogę Ci podać mnóstwo linków do odtwarzaczy za 150-300 zł, które będą rozsądniejszym zakupem od MP4, choć nie mają 2-calowego wyświetlacza, otwieracza do konserw, kompasu itp. Za to za 399 zł można kupić meizu, który oferuje bardzo przyzwoite możliwości (łącznie chyba z odtwarzaniem filmów).

 

Jak się ma 300 zł to trudno oczekiwać, że się kupi za to złotego Rolexa, ale to nie jest usprawiedliwienie do kupowania plastikowej podróbki :).

 

To trochę tak jak z rowerami z TESCO - za 300 zł możesz mieć taki bajerancji z amortyzatorami z przodu, z tyłu i pod siodełkiem i innymi dodatkami, ale nie możesz powiedzieć, że to będzie dobry zakup, bo ten rower nie wytrzyma podróży do domu w bagażniku samochodowym (wiem coś o tym, bo sąsiad kiedyś taki kupił dla syna).

 

EDIT: Za 250-300 zł spokojnie mogę podać co najmniej kilka róznych odtwarzaczy, które będą lepsze choćby dlatego, że mają uznawalną gwarancję, autoryzowane serwisy, upgrade'owalny firmware, lepszą jakość wykonania, lepszą jakość dźwięku itp. Może nie będą odtwarzały filmów, ale zaręczam Ci, że będzie to 10 razy lepszy zakup :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że nie bardzo jest to fakt... ale czy naprawdę bawi Cię oglądanie filmików na ekranie.... ehhh nie będę brzydko mówił ;) Jak już pisałem w innym temacie miałem w rękach mpower dlatego jestem takim jego przeciwnikiem. Na szczęście nie była to moja mp4 :) Właśnie była... bo od miecha już jej nie ma :(

 

Naprawdę na tym świecie nie ma nic za darmo... prawie nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 300zł mozesz na allegro wyrwac irivera u10, tylko ze 512mb. mysle jednak ze nie ma co sie pakowac w ogladanie filmow za taka kase. jak juz cos, to pozniej za 400 masz meizu m6 1gb. ale tak jak mowie, filmy z reguly i tak zajmuja 1% w stosunku do tych 99% jakie zajmuje ci sluchanie muzyki-wiem to z doswiadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do filmów wolałbym jakiegos palmtopa, jakiś czas mam palm'a tungsten t3, coprawda nie oglądałem zbyt wiele na nim, ale wszystkie formaty które wrzuciłem na niego działały, wyświetlacz też niezły wciąż powstaje nowy soft, czyli są perspektywy na oglądane nowych formatów. Jedyna wada, to że trzeba w tej cenie szukać używanego. Dałem za niego dokładnie 300zł, właśnie go sprzedaję na rzecz odtwarzacz mp3 (gdyby ktoś był zainteresowany, to link do aukcji: KLIK!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echelon

ja sie wcale bawic nie chce :D

tylko chodzi mi o to ze jak bym kupil iriviera w tej cenie to tylko mp3 z pamiecia 512-1gb

a ja juz nie chce zwyklej mp3 bo mi sie to znudzilo , lubie sie bawic takimi rzeczami i nie wytrzymuje

dlugo z jednym sprzetem wiec dosc czesto zie samieniam sprzedaje kupuje .

ale popieram wasze zdanie ze lepsze firmowe , irivier na przyklad ale chodzi o to ze ja juz nie chce zwyklej mp3 a zeby kupic cos lepszego

firmowego to mnie nie stac wiec co mi zostaje;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo tutaj nie zagdadałem :P Od tego czasu na moim noname mialem dziwny blad: cos sie stalo z jednym z 3 folderow w ktorym mialem empetrojki i pislao mi ze folder zajmowal 4,39 GB (lol, tyle ile chyba DVD :P [a mam max 470 mb]) i mial 900 cos plikow (roszrzezenia zamomnialem sprawdzic ale zajmowaly po 2-7 mb). Bardzo dziwny blad, ale format zalatwil sprawe :D .

 

No i dalej ... na podstawie mojego krotkiego starzu na Waszym ... Naszym :) forum moje wiedza znacznie sie zwiekszyla (ale i tak jestem noobem :P ) zdecydowalem ze musze zakupic sobie jakis markowy playerek. Wyznacznikami mojego wyboru teraz beda:

-jakosc dzwieku (no moim noname nie jest tak zle, ale moge sie mylic bo jak juz wspomnialem ciagle jestem noobem ;) )

-cena do 300 zl (chyba cos znajde ;) )

-czas odtwarzania min. 10 h

-wyglad (chcialbym cos czanego lub czarno-bialego)

-gwarancja (ale to maja chyba wszystkie firmowki)

-pojemnosc min. 512 mb (1gb byloby juz cos)

-sluchawki nie maja znaczenia bo zakupilem juz Epeki, a one raczej wystarcza :) (BTW: czy one sie rozkrecaja w miare sluchania? Ja nie wiem, ale gdy je kupilem to na 31 stopniowej regolacji sluchalem na 27 [przy starych sluchawkach 30-31] ... potem 25 ... nastepnie 24 bo juz nie wytrzymuje takiej glosnosci. Nie wiem czy to mi sluch sie wyostrza czy one poprostu musza sie "dotrzec" (tak jak nowy silnik) :) )

 

DO PRZYSZLYCH OFIAR "MP4":

ZAPOMNIJCIE O TYM WYBORZE! ZADNYCH TANICH ODTWARZACZY! MYSLE ZE RESZTA FORUMOWICZY ZGODZI SIE Z MOIM ZDANIEM, ZE DO 300 ZL UDA SIE KUPIC COS DOBREGO, MARKOWEGO. NIE MIEJCIE NA UWADZE ZADNYCH DODATKOWYCH BAJEROW, BO SAM MAM NONAME I MOGE POWIEDZIEC ZE TO ALBO JEST TAK H***E ZE SZKODA SLOW ALBO WOGOLE SIE WAM NIE PRZYDA! JEDYNA PRZYDATNA RZECZ TO SLUCHANIE MUZY I TYLE! Sorry za Caps ale pragne zeby nikt nowy tego nie przeoczyl. Zaraz chyba w sygnie sobie to umieszcze ^_^

 

prosze o jakies propozycje do 300 zl (ewentualnie niewiele wiecej jezeli cos naprawde dobrego) [pewnie sansa :)] + jakas bardzo dobra strone gdzie mozna poczytac, ewentualnie porownac o funkcjach itp. MP3

 

PS.

 

Odtwarzacze MP4 z założenia oferują mnóstwo funkcji, ale o tragicznej jakości. Mogę Ci podać mnóstwo linków do odtwarzaczy za 150-300 zł, które będą rozsądniejszym zakupem od MP4, choć nie mają 2-calowego wyświetlacza, otwieracza do konserw, kompasu itp.

 

 

heheheh Echelon z tego otwieracza to smialem sie dobre 20 min :lol: niezle poczucie humoru, ale uchwiciles sedno sprawy. Jezeli juz kupowac cos to cos dobrego. Dobrego nie znaczy z duza iloscia badziewnych bajerkow!

 

... czekam na propozycje MP3 :)

 

 

Edit: ktostam wspomnial o tym ze w Polsce jest niebezpiecznie i ze strach o mpplajerki :( Racja jest niebezpiecznie ale co to za problem isc na silownie i troche sie podpompowac? :) Ja chodze na KickBoxing wiec ochraniacz na zeby juz mam, jeszcze tylko 2 kastety na rece zakupie, mp3 do kieszeni i sluchawki w uszy i hura moge isc na miasto :) Tych kastetow oczywiscie nie trzeba uzywac ^_^ Wystarczy ze wlozycie je i ochraniacz na zeby i wystraczy bo koles od razu peka ;) ... no czasami trzeba jednemu jebnac jak jest ich 2-3 to wtedy tez sie rozplaszaja, a jak jest ich wiecej to pozostaje tylko ucieczka :lol: dlatego kondycja tez jest wazna, hehe :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! Dobry odtwarzacz można kupić już od ~130zł (Sansa m240)... to nie z tym jest problem. Problem tkwi w upartości i naiwności potencjalnych nabywców... Na to nic nie poradzimy, choć tendencja chyba i tak jest zwyżkowa :).

 

Co do Twojego przyszłego odtwarzacza- jeśli nie masz możliwości dozbierać do np. t10, to pozostaje Sansa c240 albo Meizu E3 ( zbiera bardzo pozytywne recenzje ostatnio, firma też zaufana, tylko mało znana w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności