Skocz do zawartości

ładowarka do ipoda


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę ładować touch 4 ładowarka od telefonu na usb?

A cóż stoi na przeszkodzie? Osobiście używam takiej od samsunga galaxy, ładuję nią wszystko co się da. Napięcie jest określone w standardzie usb, nie ma prawa być inne, byle prądowo ładowarka wyrobiła, ale jeśli to ładowarka od telefonu to da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy wam tez tak syczy ladowarka od iphone?

 

Nie, żadna z moich ładowarek Apple nie wydaje słyszalnego dźwięku...

 

Co do tematu to nie wydaje mi się aby kilkukrotne przepłacenie za oryginał było dobrym rozwiązaniem. Moja nieoryginalna ładowarka spisuje się bez zarzutu.

 

jak wolisz

 

jak dla mnie istnieje pewne minimum jakościowe: nawet jeśli nie będzie to oryginalna ładowarka apple, wystarczy żeby była to dobra ładowarka, a nie jakieś byle co za 5zł z allegro, któro nie spełnia nawet standardowych wymagań portu USB (niestabilne napięcie, natężenie maksymalne poniżej 0.5A, grzeje się i wydaje słyszalny dźwięk w czasie pracy etc.)...

 

... tak naprawdę do ładowania iPhone'a/iPoda wystarczy dowolna standardowa ładowarka microUSB i taka śmieszna przelotka:

http://blog.khron.net/2011/11/25/iphone_kabel_microusb/

 

mam już taką, wypróbowałem i dzięki temu mam jeden kabel do iPhone'a i Kindle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie to standardowy element europejskiego pudełka iPhone'a/iPoda Touch... no chyba że unia mocno przyciśnie i ustali, że każde urządzenie ma mieć możliwość ładowania przy pomocy standardowej ładowarki (microUSB) "prosto z pudełka".

 

Poza tym w cenie 60zł z przesyłką toto wcale nie jest takie drogie (choć nie jest też rozdawane za darmo :) ), ale już przy zamówieniu zbiorowym wyjdzie 40zł na łebka z wysyłką listem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez tak syczy ladowarka od iphone?

 

Nie, żadna z moich ładowarek Apple nie wydaje słyszalnego dźwięku...

 

mój orginał na usb piszczy czestoliwosc ok 14 kHz ale ucho trzeba przystawic az do łądowarki, zaczeła piszczeć nie w włożeniu do gniazdka ale po podłączeniu obciążenia czyli ipoda

orginał bo mam drugą tyle że na 12V (nie usb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nigdy nie przystawiałem ucha do ładowarki, miałem raczej na myśli że w normalnych warunkach niczego nie słychać (nawet w nocy, a co noc ładuję iPhone'a, gdzie zarówno ładowarkę jak i telefon mam w odległości metra od głowy) w przeciwieństwie do "tanich ładowarek z allegro", które czasem słychać z sąsiedniego pomieszczenia...

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nigdy nie przystawiałem ucha do ładowarki, miałem raczej na myśli że w normalnych warunkach niczego nie słychać (nawet w nocy, a co noc ładuję iPhone'a, gdzie zarówno ładowarkę jak i telefon mam w odległości metra od głowy) w przeciwieństwie do "tanich ładowarek z allegro", które czasem słychać z sąsiedniego pomieszczenia...

 

nie no ja juz od miesiac ładuje ipoda z ładowarki ale dopiero dzis to zauwarzyłęm, z pół metra tego nie słychać ale z 15cm juz znaczna

takie ładowarki co słychać z sąsiedniego pokoju chyba bym wiecej nie użył bo ten shit mógł by mieć zwarcie, zimne luty lub inne nie ciekawe sprawy, dla mnie takie cos to szmelc i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wnosić ma tyle, że jeżeli ktoś nie ma 60zł na oryginalną ładowarkę, to może zadowolić się zamiennikiem za 25zł, które ładują. A co do dźwięków, to przy moim 'szicie' tego nie doświadczam, w ogóle jej nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności