Skocz do zawartości

"muzyczne" laptopy


HappyLama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Laptopy nie są za bardzo kojarzone jako dobre grajki, każdy kto lubi dobry dźwięk kupi go i po prostu znajdzie zewnętrze głośniki,choć istnieją dobre lapki do muzyki to są prawie nie znane albo nikt nie zwraca uwagi na głośniki w nich.Wśród tych laptopów jest toshiba z harman/kardon i hp z beats audio itp.Jako że jestem posiadaczem bardzo

starej toshiby p100-425 która ma chyba 5/6 lat więc mogę coś napisać.Dostałem go jako pierwszy laptop,jakoś nie miałem wyboru bo nic się nie znałem ale nie bedę pisać o historii laptopa ale o jego głośnikach.Są one na przodzie, a zaokrąglenie lekko pochyla je w naszą stronę, jest to dobry pomysł ale pisząć możemy je zasłaniać ale to nie przeszkadza.

Teraz trochę o dźwięku. Jest bardzo potężnie czysty, choć mogło by być więcej tego basu, ale dla mnie wystarcza. Dodam jeszcze że głośnik jest bardzo głośny. Może to dziwne ale laptop przewyższa inne nawet muzyczne laptopy lenovo, była ogromna przepaść...

Kończąc piszę że głośnik jest czysty i głośny, a żeby kupić lepsze głośniki zewnętrzne musiałbym trochę wydać ;)

 

A wy jakie znacie muzyczne laptopy i co o nich sądzicie?

Może ktoś ma hp z beats audio lub jakieś lenovo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Toshibe z systemem H/K, w sumie kupilem bez zwracania uwagi na ten szczegol bo i tak uwazalem, ze kazdy laptop piska a nie gra.

Po rozpakowaniu i wlaczeniu muzyki zdziwilem sie bardzo mocno :)

Oczywisice nadal przegrywaja z porzadnymi aktywnymi glosnikami do komputera, ale tylko porzadnymi, a nie takimi do 100zl, ktore przegrywaja z kretesem.

Nadal nie moge sie nadziwic, ze tak wygladajace pierdziawki moga tak fajnie grac i to wszedzie gdzie zabiore laptopa ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Satellite A300-15K też z H/K i grało nader zacnie jak na głośniki laptopa. I fajnie wyglądały, zamiast dziurek w obudowie dwa małe grille i za nimi drivery. Basu to nie miało ale reszta była bardzo ok. Takie granie jak, hmm... jak dobrej klasy pchełki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie oprócz trochę lepszych głośników pewnie nie ma specjalnych różnic, jak ktoś chce się pobawić to w lapropkach siedzą przeważnie układy relateka, zawsze można wstawić precyzyjny kwarc z omigu i będzie o niebo lepiej, albo nawet samą kostkę podmienić na, np 889 (z padniętej płyty można pobrać), bo wszystkie są kompatybilne pin w pin, ale to już wyższa szkoła jazdy bo bez gorącego powietrza nie podchodź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliłem okazję posłuchania N90... A co do HP. Na razie tylko tą marketingową papkę poznałem. Ale chętnie bym posłuchał.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni taki ten beats zestaw. Niby 2 jacki nawet, byś mógł się cieszyć z kimś muzyką i w ogóle. Nie jest źle, ale nie ma co się cudów też spodziewać. Moja była, ma takiego - słuchałem, nic wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Asus N43 z głośnikami Bang&Olufsen i muszę przyznać, że cięzko znaleźć lepsze w laptopie. Miałem wcześniej Tośkę A200 z Harmanami i Asus jest o klase lepszy, ale tak czy inaczej szału nie ma - do you tuba, czy jakiegoś filmu w gronie znajomych są w sam raz (b. głośne) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności