Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG K518 DJ czy Sennheiser HD215


grociuch

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz ich używał w domu, czy przenośnie? Z czym?

 

Słuchawki grają inaczej. AKGi są basowe, raczej do chłodniejszych źródeł. Grają takim trochę loudnessem(podbite skrajne pasma). A senkach natomiast brzmienie jest chłodniejsze, wiec lepiej je łączyć z trochę cieplejszymi źródłami, bas nie jest tak nachalny, góra nie jest tak bardzo zaakcentowana, ale w obydwóch przypadkach jest wyraźnie podbita wyższa średnica, co często skutkuje bliskimi wokalami.

 

No i senki sa świetnie wykonane. I mają odpinany kabel. Za to AKGi są składane. I mniej wygodne. Izolacja w obydwoch swietna, nie wiem w ktorych lepsza.

 

Wszystko piszę tak z pamięci, bo senki miałem jakiś czas temu, a AKGi tylko z krótkich odsłuchów znam. Najlepiej samemu posłuchać. Są to dosyć popularne modele, więc nie będzie trudno o odsłuch(szczegolnie AKG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wg mnie hd215 nie są warte połowy swojej ceny, musisz mieć naprawdę mocne źródło żeby w ogóle odrobinę basu z nich wyciągnąć.

 

Ja bym się bardziej zastanawiał k518 czy CAL! ze wskazaniem na te pierwsze plus zmiana kabla ale to tylko moje zdanie. CALe do mnie nie przemawiają jakoś ale są na pewno przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności