Skocz do zawartości

MEElectronics CC51


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Recka fajna, ale dopóki nie usłyszę, dopóty nie uwierzę, że są tak dobre, chociaż pewnie są :P Mnie martwi nieco tandetny (na zdjęciach) wygląd, no ale może w realu wyglądają lepiej. P.S. Jak wrzucasz fotki słabszej jakości to zmniejsz je np. w Paincie to lepiej będą wyglądały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Fajnie napisane, w zasadzie w pełni się zgadzam z twoim zdaniem na ich temat. Mijają kolejne dni a ja nadal nie chce ich zmieniać - to u mnie coś niezwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuję, że to będą następne słuchawki, które postaram się nabyć drogą kupna. :)

 

Podoba mi się dobór repertuaru w recenzji - dzięki temu nie muszę "przeliczać" opisu dźwięku "na moje". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrSheep tak bałeś się pisać recenzji a tak dobrze Ci poszło, jak na pierwszą. Mam nadzieję, że niedługo będzie mi dane przeczytać więcej. Masz spore doświadczenie i słuchałeś wielu słuchawek obecnych dzisiaj na rynku masz więc duże możliwości porównawcze. Pisz więcej styl wypracujesz!

 

Oby tak dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek :)

 

Tak szczerze - MEE spodobały mi się niewiele mniej niż SM3. Może się to wydać dziwne, ale naprawdę niewiele im brakuje (choć dynamikę SM3 miały kosmiczną, chyba najlepsza jaką do tej pory słyszałem w dokach).

 

A pomyśleć że recenzję napisałem ot tak, w 15 minut :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie no do SM3 to im brakuje dużo, jeżeli dobrze zequalizujesz i lekko zmodujesz earsonics to są fantastyczne, praktycznie bez wad wg mnie, słuchawki idealne ale cena...

 

CC51 dla przeciętnego użytkownika są kompletnymi słuchawkami które są w każdym aspekcie dobre lub bardzo dobre ale nie są doskonałe. Na pewno przy tej cenie są REWELACYJNE

 

różnica nie warta ceny ale jak kogoś stać no to wiadomo co wybiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem się jarać szczegółami i oceniam dźwięk i poszczególne pasma w kategorii "podoba mi się" albo "nie podoba mi się"

 

Oczywiście SM3 są lepsze i to nie ulega wątpliwości, ale wyleczyłem się już z drogich IEMów, bo po co mi słyszeć np w autobusie każdy oddech artysty czy ogromne wyrafinowanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

w sumie mam podobnie, od czasu jak mnie oszukano przy zakupie westone3 stwierdziłem że nie dam za IEMy >300 i tego się trzymam.

 

A nie oszukujmy się ale do 300zł są największe różnice między słuchawkami tzn większy zysk kupując sprzęt za 50 a w przypadku cc51 239 niż między cc51 a sm3 za >1k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xar skończy testować to ja sobie posłucham ich chwilkę. Kurcze, dawno mnie żadne słuchawki tak nie ciekawiły, ale najbardziej mnie zastanawia jak zgrają się z Nano. Jestem też ciekaw różnic pomiędzy ich stylem grania w przypadku Nano i Wave, bo to w końcu odmienna szkołą grania. W każdym bądź razie, zżera mnie ciekawość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy. Jak z Wave będzie równie cudownie to może przeboleję niewygodę użytkowania i opchnę Nano i Brainvawzy. Ale to połączenie musiałoby mnie naprawdę oczarować, podobnie jak mnie oczarowało Audeo + Wave, żebym zdecydował się na tak samobójczy krok, jakim jest używanie na codzień łejwa jako odtwarzacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrSheep narobiłeś mi smaka na te słuchawki ale muszę je pierwsze pomacać i posłuchać, no i sprawa dla mnie bardzo ważna - komfort noszenia bo SM E10 nie dałem rady spokojnie posłuchać ze względu na niemożność wygodnego i prawidłowego umieszczenia doków w uchu. Być może właśnie z tego powodu nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia? :P

 

PS

Na te słuchawki testowe to są jakieś zapisy czy trzeba należeć do jakiegoś elitarnego klubu, bo jestem tu nowy i nie wiem jak to działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

napisz do im_becyla (Filaudio) , w kolejce jest przed tobą Jackzor

 

@Xar uważaj uważaj te słuchawki są przeklęte, nie wykładaj się w zakrętach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności