Skocz do zawartości

Gramofon do 150


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Coś mnie tak ostatnio natchnęło na wybór gramofonu. Powiem, że zupełnie się na tym nie znam, to nie mój czas... (rocznik 1996). Chodzi mi o to, żeby miał trochę czasu, jednak i wytrzymał kolejne trochę ;) Rzucajcie mi firmami z najlepszym stosunkiem jakość a cena, bo jest ona dość niewysoka jak widać a nie chcę, by potrzymał miesiąc i koniec.

Ostatnio byłem u pewnego sprzedawcy takiego sprzętu, polecał mi jakieś Duale i Philipsy w tej cenie. Dual zdawał się być fajny, ale chciałbym dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Nie chcę tych nowych z usb i nie wiadomo czym jeszcze. Chcę klasyczny plejer winylów do słuchania i stania na półce ; ). Nie będzie miksowany ani nic z tych rzeczy.

Tunerem będzie radio z głośnikami (dopiero zbieram na coś bardziejszego)więc chyba nie najlepiej... ale to chyba kwestia czasu by kupić coś oddzielnego. No, chyba tyle wystarczy, z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za ile pójdzie ten:

 

http://allegro.pl/gramofon-itt-8015-godny-uwagi-i1832882408.html

 

ale polecam! kawał sprzętu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności