Skocz do zawartości

Głosniki komputerowe 200 -300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że znów mam potrzebę muzyczną a sam nie mam zbytnio czasu na grzebanie się w necie to zwracam się z prośbą do Was o doradzenie.

Więc moje oczekiwania są następujące:

 

Budżet: 200 - 300 zł plus ew. znajdę za jakiś czas 150 zł o ile będzie naprawdę warto dopłacić.

 

Primo mają być do muzyki, szeroko pojmowanej rockowej. od jose gonzalesa do bloodbath. classic rock, prog, metal a do tego lubię klimatyczną muzykę od czasu do czasu. ambient, post rock itp. np massive attack, hammock, giaa.

Po więcej info na temat gustu zapraszam do sygnaturki na mój profil last.fm.

 

Sekundo filmy i gry. jeśli da się połączyć dobrą jakość muzyczną z dobrymi dźwiękami w grach i filmach (oglądam nie tylko ripy niskiej jakości więc przydało by się.) W gry gram niezbyt często i w sumie jak gram to wieczorami więc słuchawki wchodzą do gry wtedy.

 

Miejsca na biurku trochę mam, średniej wielkości kolumny od wieży się mieszczą.

 

Jesli chodzi o źródło to integra na Asusie P5K. Jeśli wchodziły by w grę lepsze głośniki które potrzebowały by lepszego źródła w przyszłości mógłbym takie źródło nabyć.

 

A wiec do dzieła! czekam na propozycje!:)

 

Nikt nie pomoże?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

solówki jak najbardziej nadają się do małych pokoi (zależy jeszcze co rozumiesz przez "mały"), z tym miejscem chodzi mi o poprawne ich ustawienie, tzn. w odpowiedniej odległości od siebie i słuchacza. tutaj masz w skrócie o akustyce http://www.techfanatyk.net/podstawy-akustyki-i-rozmieszczania-glosnikow-stereo/. 6c są faktycznie spore i trzeba mieć spore biurko (głębokie) żeby jakoś to grało, bo nie nadają się do słuchania z odległości 0,5m. są mniejsze 5c i 4c, ale przy obecnych cenach o nich nie wspominam bo kosztują raptem ~50zł mniej. popatrz za modecom hf40, przy obecnej cenie myślę, że to najlepszy wybór, jeśli nie solówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności