Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 500 zł do słuchawek Sony EX85 [ROCK + METAL]]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich

 

Obecnie jak to w profilu widać mam następujący zestawik:

Samsung P3 8 GB

Sony MDR-EX85LPB, za którymi się oganiałem z dobry miesiąc swoją drogą :P

 

Problem jest tego typu, że kochaniutki Szajsung odmówił posłuszeństwa. Jak to z macaną technologią bywa lubi się psuć. Skusiła mnie jakość odtwarzania i to postawiłem wyżej od mojej odwiecznej zasady nie kupowania niczego co jest w pełni dotykowe, czyli innymi słowy brak fizycznej nawigacji.

Cóż, ludzie strasznie sobie lubią utrudniać życie i w tym przypadku i ja niestety tak zrobiłem, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo będę miał czym rzucać po ścianach ;> Taaak, to będzie dobra zabawka do wyładowania stresu na tych supernowoczesnych technologiach XXI wieku.

 

Wracając do głównego wątku odtwarzacz powinien

- kosztować do około 500 zł i współgrać z Soniakami EX85

- dobrze grać

- fizyczne przyciski (koniecznie), wyświetlacz może być z poprzedniej epoki, albo wogóle może go nie być, to jest odtwarzacz a nie video zabawka czy inna duperela

- min. 8 GB pojemności

- obsługa formatów bezstratnych, głównie zależy mi na FLAC

- kwestia baterii jest mi obojętna, posiadam obie ładowarki

- radio też by się przydało

 

Słucham rokca i cięższego i lżejszego, wokal czasem też się trafi, metal. W razie czego prosze o pytania

To chyba tylę, z góry dziękuję wszystkim za poświęcony czas

Pozdrawiam

Edytowane przez Biotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiem co by Ci można było ciekawego polecić, bo wszystko co mi przychodzi do głowy (Cowon S9, Touche, S;Flo 2) ma dotykowce właśnie. Jeśli jednak podobał Ci się dźwięk Samsunga P3, to może warto by zainteresować się Samsungiem Q2 - na Allegro stoi wersja 16 GB za 199 zł, o tutaj: http://allegro.pl/samsung-yp-q2-16gb-pl-menu-komplet-gwarancja-i1805420857.html Dźwięk podobno taki sam/bardzo podobny jak w P3 (ma nawet DNSe 3.0) i za tę cenę powinien być całkiem ok, czyta flaki. Co prawda wyświetlacz dotykowy nie jest, jednak panel owszem (takie dotykowe przyciski). Sam bym go chętnie kupił jakbym miał jakąś wolną kasę :)

 

 

Ewentualnie może warto przemyśleć inne rozwiązanie: tani, acz dobry i polecany grajek, czyli Clip+, który ma slot na karty, fizyczne przyciski, neutralny dźwięk i możliwość wgrania Rockboxa --> odtwarzanie FLAC. Do tego dobrałbyś sobie potem jakieś super doki i byłby ciekawy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada, nie chcę za 2 lata wymieniać sprzętu i w zimie, która nadchodzi wolałbym mieć możliwość nawigacji chociażby z ręką w kieszeni. Natknąłem się w którymś z tematów na grajka Nationite Nanite N2 jakby ktoś miał z nim do czynienia to prosiłbym o opinię bo nie mam bladego pojęcia jak może grać porównywalnie z P3

Edytowane przez Biotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta N2 w sam raz pasuje do Twoich wytycznych. Duża moc, funnowy sound, nawigacja po menu wbrew pozorom całkiem spoko - do rocka metalu wsam raz (sam takiej muzy słucham). Ja dołożyłem kartę 32gb i śmiga jak ta lala.Choć miewa problemy z odtwarzaniem niektórych plików we FLACu.

Nie wiem jak duża jest różnica pomiędzy ex82/ex85 ale z tymi pierwszymi N2 całkiem nieźle sie zgrywa i przyjemnie się na nich słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności