Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki portable.


P1gu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem super zadowolony z moich CAL!'i, aczkolwiek potrzebuję czegoś bardziej przenośnego. :) Do rzeczy więc:

 

Słucham rapcore/acid jazzu/d'n'b czasami rapu. Słuchawki będą podpięte do cowona e2. W kwestii dźwięku jestem w sumie otwarty na wszelkie propozycje, ale preferuję satysfakcjonującą porcję bassu, naturalną średnicę i troszkę uładzoną, niekującą górę. Myślałem o KPP (btw czym różni się 25th od tej zwykłej?), senkami px 100-II, akg k420. Ale czekam na inne propozycje. :) Ciekawe też wydają się phillipsy shp 5401. Ale jak jest z ich mobilnością w porównaniu do CAL!'i? No i budżet... Około 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25th mają jak dla mnie lepszy wygląd, kabel który się nie plącze tak jak w zwykłych i z tego co czytałem lepszą kontrolę basu. Posiadam te słuchawki podpięte do iAudio X5 i jestem bardzo zadowolony. Z tego co większość pisze na forum z e2 też jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k430 potrzebują mocnego wzmocnienia, jakość/cena słabo wypadają. V-jays nie słuchaeł z e2, ale takie połączenie byłoby zdaje sie ładne, dobre basy, lekko ocieplony grajek do lekko ochłodzonych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności