Skocz do zawartości

Iriverplus 3


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Some notes:

- Simplified and easy-to-use interface (especially with regard to file transferring).

- iriver plus 3 implements video conversion as a frontend for mencoder.exe (cygwin compile).

- iriver plus 3 converts the video files automatically when transferring them.

- iriver plus 3 now supports audio conversion to Ogg Vorbis. But they seem to use old libvorbis 1.0 RC 3, judging from the vender string, "Vender = Xiphophorus libVorbis I 20011231".

 

 

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=43538

 

 

nice ;D

 

EDIT:

 

no z tym do pobrania, to troche przegiołem, chyba ze ktos zna koreanski ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem znajomego, żeby sie zarejestrował i pobrał owy plik. Tylko pojawiły się dwa problemy:

 

 

You must be a Korean Citizen, this means that you will need to have a Korean Passport with the citizen number on it.

 

Your U10 MUST be bought from the Republic of Korea with a unique serial number.

 

a dlaczego to pierwsze? czytajcie:

 

The new law since 2001, Semptember, says that all websites must use this system to avoid foreginers using ROK resources..

 

This includes, all downloads, registered members' service, Video On Demand, Podcasts, MP3 Streaming, Online Shopping, Importing Goods via the internet...etc.

 

 

... normalnie śmiech na sali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie takie śmieszne zważywszy że oni przez ponad pół wieku żyją

w stanie permanentnej zimnej wojny.

 

A Koreańczycy z Północy mają czasami odjechane pomysły > jak na przykład

te dwuosobowe łodzie podwodne które z pięć lat temu zaczeły masowo się

pojawiać ( i tonąć przy okazji :) ) na wodach terytorialnych Korei Południowej.

 

Może ten wymóg rejestracji związany jest z tym że boją się jakiegoś

masowego ataku "czerwonych" hackerów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uzywam Iriverplus 3 (od miesiąca ? ) i moim zdaniem ma on znacznie lepszy

interface niż "dwójka"- nie jest więc tak , że dla playerów "non-video " ( czyli serii T )

nie oferuje on żadnej progresji.

 

Poza tym doszedł dekoder Vorbisu, czyli możliwość zgrywania płyt do ogg bezposrednio

w programie .

 

Więc z czystym sumieniem - polecam . :)

(w kazdym razie warto wypróbować . ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wersja 1.0 RC3 to delikatnie powiedziawszy muzealna/zabytkowa wersja Vorbisu... (to jeszcze jest "sprzed oficjalnej specyfikacji 1.0", rok 2001) -_-'

 

nikt normalny nie korzysta z wersji starszej niż 2003 rok, a 2002 to już absolutne minimum...

 

a o niesamowitej optymalizacji jakości w stylu aoTuV zapomnijcie - to 1.0 RC1 to "cztery lata wcześniej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja mam taki problem: Czy istnieje możlliwość wyłącznei aktualizaji programu po każdym włączeniu? Prawie zawsze mi sie on aktualizje jak odpalam, a ponieważ mam wolne łącze to zgranie kilku mp3 i dodanie ich do plylisty w T10 zajmuje grubo ponad 15 min :/

jedynym wyjsicem na teraz jest fizyczne odcinanie od sieci kompa, tuz przed wlaczeniem irivera Plus 3. Czy ktoś ma jakiś lepszy pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności