Skocz do zawartości

odtwarzacz do 400zł do NuForce Ne-6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję dobrze grającego ze słuchawkami NuForce Ne-6 odtwarzacza, który musi mieć następujące cechy:

- obsługa scrobblera last.fm

- minimum 4 GB wbudowanej pamięci, ewentualnie 2 GB + slot na kartę pamięci

- nie pogardzę slotem pamięci w przypadku większej pojemności, chociaż wtedy, to sprawa drugorzędna

- wyświetlacz koniecznie, broń Boże dotykowy

- wielkość nie gra roli

 

Te 400zł, to taka cena z dużym marginesem, bo jeśli będę mógł kupić coś za 300zł z czego będę w pełni zadowlony, to chętnie stówkę zaoszczędzę. Działa to również w drugą stronę, chociaż nie chcę przekraczać 500zł, ale przy radach prosze głównie patrzeć na 300-400zł.

 

Zapomniałem dodać, że słucham głównie metalu (deathcore, metalcore, hardcore, melodic death metal) i jestem w pełni zadowolony z kombinacji nokia 5310 + nuforce ne-6, ale ta nokia nie obsługuje scrobblera i muszę ją codziennie ładować przy 6-8 godzinnym słuchaniu muzyki, bo wytrzymuje tak góra 2 dni.

 

Aha, w grę wchodzi również dokupienie wzmacniacza FiiO E11.

Edytowane przez Yelonas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Clip+ spełnia wszystkie warunki...

 

nom to się wydaje optymalna opcja

 

mi połączenie nuforece z N2 się bardzo podoba, szczególnie do metalowych kawałków. Nu dają ciepło i uderzenie na basie, a N2 daje szczegółowość i niesamowitą przejrzystość muzyki. Dźwiękowo wypas. No ale ma swoje wady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś nówkę nano 2g do tych słuchawek, ale nie zdążyłem przetestować, bo był wadliwy i dostałem zwrot pieniędzy, masz jakieś namiary na ten nano czy na allegro szukać okazji?, bo powiem szczerze, że sam o nim pomyślałem

 

czy te kable usb i łądowarki sieciowe na allegro będą kompatybilne z Nano 2G?

Edytowane przez Yelonas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nuforce z n2 odrzuciły przez papkowaty bas

 

Jeśli chodzi o tryb normal to jest w tym trochę racji. Lecz sytuacja się diametralnie zmienia po włączeniu BBE, bas jest nie tylko dobrze kontrolowany, ale też słychać zmiany jego natężenia. Właśnie słucham tego połączenia na albumie 30 second to mars gdzie jest bardzo gęsto od gitar, muzyka jest bardzo eteryczna, a bas ani trochę się nie gubi. Co prawda w N2 bas brzmi na swój własny sposób w taki wąski sposób i pewnie będzie go mniej niż w Clipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipoda nowego nie kupisz, graniczy to ostatnio z cudem. musisz szukać na allegro, bądź na forach. wg mnie byłbyś bardziej zadowolony niż z clipa+. nano jest chłodniejszy (w sumie to nieznacznie), a ne6 mają mega (jak dla mnie) zbity, ciepły dźwięk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności