Skocz do zawartości

TV LED FULL HD 27cali


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam, szukam i znaleźć nie mogę TV dla siebie.

Zastosowanie:

1. Komputer po DVI, rozdziałka Full HD, granie oraz jako monitor komputereowy - net itp. (w zwiazku z tym czas reakcji ma być w miarę niski i coś tam powinno się swrócić na jakiś input lag czy coś uwagę)

2. TV do Xboxa 360 - kabel HDMI, mały czas reakcji

3. Być może jakiś dekoder z C+ z pakietem oczywiście HD,

 

Dźwięk nie ma znaczenia bo mam Logitechy Z5500 i do nich bezpośrednio wszystko podpinam.

Odczytywanie różnych rzeczy z USB też nie ma dla mnie znaczenia.

 

Są 3 modele, 2 firmy, 3 różne ceny.

SAMSUNG UE27D5000

Cena ok. 1600zł. Mam w salonie 46cali LEDA 100Hz tej firmy i jest miodzio po prostu :D

Ale nie wiem jak czas reakcji, input lag etc.

 

Dwa kolejne modele to LG M2780D-PZ

Jeden to wersja z subwooferem a druga bez niego.

Pomimo,że bym nie używał wybrałbym wersję z subem - droższa o 40zł.

 

Różnica w cenie to 350zł. Co za nią dostajemy? 100Hz oraz kolorki, które dobrze znam i lubię.

 

Co o tym sądzicie?

Z wielką chęcią obejrzę Wasz propozycje innych TV.

 

No i jeszcze jedno. Dlaczego 27cali? Mam 24 i jest to za mało.

Wczoraj w MM oglądałem 32calówki i te ich ramki - ogólnie są za duże.

Dlatego właśnie 27cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś powien że telewizor sprawdzi się jako monitor? Mam na myśli ostrość obrazu z bliska. Co prawda nie testowałem żadnego małego telewizora full hd jako monitora ale za to sprawdzałem HD ready 26 calowego sharpa oraz 32 calowego sony i obydwa kompletnie do tego się nie nadawały. Filmy i gry super ale oczy bolały podczas czytania tekstu małą czcionką, tyle że rozdzielczość to było tylko bodaj 1366x768. W każdym bądź razie jeśli zdecydujesz się na telewizor sprawdź wcześniej czy full HD sprawuje się lepiej w tym względzie.

 

Co do monitora z tunerem TV to sam nie dawno kupiłem sobie Samsunga P2770HD. Co prawda nie LED ale sprawuje się całkiem fajnie. Żadnego smużenia w grach (mam podłączonego x360, ps3 oraz pc) obraz całkiem ładny jak na moje oko. Do minusów trzeba zaliczyć standardowo słabe kąty widzenia jak to w matrycy TN, na boki jeszcze spoko ale pionowo słabo. Tylko jeden port HDMI ale to można ominąć kupując switcha HDMI za 70zł i z jednego zrobić 3 więc niewielki minus. Nóżka wątpliwej jakości przez co monitor wystarczy dotknąć i już się kiwa. Wiadomo głośniki wołają o pomste do nieba ale skoro to monitor to i tak każdy będzie miał jakieś lepsze komputerowe. Sprawdza się jako monitor oraz jako telewizor, ogromna oszczędność miejsca w pokoju. Napewno da się w tych pieniądzach kupić lepszy monitor czy telewizor ale jako all in one fajna sprawa. Zastanawiałem się nad tym LG co podałeś ale padło na samsunga z prostej przyczyny: był dostępny na miejscu a LG jakoś wszystkim wyszedł ;) Mam pecha do wyświetlaczy bo często padają mi krótko po zakupie więc wole już kupić na miejscu i bez problemu odnieść niż bawić się w ciuciubabke z kurierami którzy zawsze chcą przyjść jak mnie nie ma w domu a inne godziny im nie pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności