Skocz do zawartości

Nowe Sandiski I Nieporządany "prezent"


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

mam od 3 dni Sansa c240, jeszcze sobie nie zrobiłem radia, ale stwierdziłem że skoro żadna metoda u mnie się nie sprawdza no to eksploruję sobie pliczki i natrafiłem na

SYSTEM\MTPCONTENT\ ... [ i podkatalogi ]

powypróżniałem te folderki bo zawierały dokładnie 5 dużych plików (tyle było mp3 producenta) i obrazki również zgadzały się ilościowo z małymi pliczkami

 

zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tez mam problem ze swoja sansa c150, choc troszke inny. otoz zaraz po kupnie odtwarzacza zapelnilem cale 2gb plikami. potem po jakims czasie pousuwalem je i powgrywalem nowe. no i tu sie dziwna rzecz stala, sprobuje to w miare jasno opisac. za pierwszym razem wgralem album "A", po miesiacu go wykasowalem i wgralem album "B". wlaczam odtwarzacz a na liscie albumow pojawia mi sie zarowno album "A" i "B", przy czym w albumie "B" brakuje jednego utworu, a znajduje go w albumie "A" (ktory przeciez zostal wykasowany!). spotkal sie ktos z czyms takim? nie denrwowaloby mnie to tak, gdyby to byly pojedyncze przypadki, ale gdy zapelnie cala pojemnosc odtwarzacza, to potem na liscie albumow znajduje z 5 pozycji, ktorych dawno tam nie ma, a wkazdym z tych folderow po jednym zablakanym utworze z nowo wgranych albumow. aha, dodam ze oczywiscie po podlaczeniu do kompa system (probowalm na roznych) nie wykrywa tych wczesniej wykasowanych (zdawaloby sie!) folderow. ma ktos jakies sugestie co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O Qurcze...

Ale to zawsze nie mozna usuwać na pirackim Windowsie ??:(

(Mam Sanse m240, od niedawna)

A jak tak, to jak sie przechodzi do tego trybu, moze dacie jakies bardziej szczegółowe informacje, byłabym bardzo wdzięczna !! Pozdrawiam :)

 

Nie wiem gdzie to jest w M240-> powinno być w setting->USB.

 

Ubuntu też widzi odtwarzacz w trybie MTP :) Ale nie wrzucałem na niego plików z poziomu innego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Taaaa... to się tak mówi. Za pierwszym razem jakos mi sie udalo usunac na kompie mojej kolezanki. a na moim nic nie bylo widac, zadnych plikow - oczywiscie mialam pokazane wszzystkie ukrytre foldery, a nie mam pirackiego windowsa... mp3 mi padla i dostalam nowa z gwarancji i problem powraca... Probowalam juz na 4 komputerach na roznych trybach... I nie wiem jak sobie poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Więc nie ma tak naprawdę skutecznego sposobu na usunięcie niechcianych mp3 ?

Ja też się z tym właśnie borykam, nie wiem co robić, nowy odtwarzacz i nie mogę wyrzucić sporej liczby.

To nie tylko "prezenty" od sandiska ale również moje stare pliki, które sobie wgrałam posłuchałam chciałam wyrzucić i nic z tego.

Bardzo proszę o pomoc !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności