Skocz do zawartości

Iriver Z Allegro :)


Gość stefanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ej dobra , nakłamał dużo ale wkońcu wszystko wyjaśnił i gdyby nie urząd celny to playery by mieli wszyscy już od dawna. Więc nie możemy też muwić , że jest super oszustem.

 

Zli niedobrzy celnicy - fe. ;]

 

Tomek242 Nie udawaj takiego mądrego ;) Skoro daje możliwość zwrotu kasy , i zapłaty dopiero po otrzymaniu playera to chyba jest uczciwy nieprawdaż ? :) Ciekawe czy ty był byś taki mądry gdyby ci zatrzymali towar na granicy i niemogłbyś go sprzedać ? Poczekam do przyszłego tygodnia , nie przyśle , kupie gdzie indziej , przyśle - zaosczędze ze 30 zł na piwo :D A ty jesteś denerwujący <_<

 

 

Znowu zli panowie na granicy zatrzymali towar, ktory pitkos juz sprzedal na allegro choc go nie mial:) Ale jest tak dobrym czlowiekiem, ze oddaje pieniadze ktore wyludzil (bo inaczej nie mozna tego nazwac) i za to nalezy mu sie pozytyw:) Czyli tylko zlodzieje dostaja negatywy:) A jak nazwac tego, ktory z premedytacja oszukal i nie wywiazal sie zumowy? Pomyslec, ze mi kiedys allegro chcialo konto zawiesic za gre oemowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

allegro ogolnie bawi sie z nami w kotka i myszke. zasłaniajac sie regulaminem.

 

z tego co sie domyslamy rozchodzi sie glownie o link do storny produkowej (iriver.pl / mpio.pl ect.)

 

sadze ze aukcja pojawi sie na nowo, nie wiem tylko czy odrazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem przelew

...czekam na playerka

 

jak ja się cieszę że licytowałem w tej aukcji która zastała usunięcta przez allegro - nie mam teraz dylematu moralnego co wystawić piktosowi :D

 

nie wystawiłbym chyba negatywa a to że był z nim dobry kontakt i koniec końcó okazał skruchę i zwrócił kasę, ale na neutrala też nie zasługuje... hmm ciężki orzech do zgryzienia by był ;)

 

chyba nie wystawiłbym mu komentarza wcale albo dostał by negatywa ale z opisem sytuacji

nie wiem ;)

a co Wy zrobicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem me negatywa. Mimo wszystkich jego dobrych checi gosc za bardzo mataczyl a tego nie lubie. Zreszta pisalem o tym wczesniej.

 

A co do tego irivera z usunietej aukcji mp3store.pl to wlasnie dostalem info, ze jest juz w drodze do mnie. Zostal wyslany UPS'em takze jutro moge sie go spodziewac. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego irivera z usunietej aukcji mp3store.pl to wlasnie dostalem info, ze jest juz w drodze do mnie. Zostal wyslany UPS'em takze jutro moge sie go spodziewac. :>

 

Jedna sztuka z tej aukcji również dzisiaj została do mnie wysłana :)

 

Co do komentów pitkosa, może neutral z krótkim wyjaśnieniem sytuacji? Tak to wygląda z mojej strony biernego obserwatora sytuacji. Choć jakbym był na miejscu poszkodowanych pewnie byłby negatyw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbajerowal mnie ten kolorowy wyswietlacz i niebanalny wyglad T10. Niech ja go dostane tylko w swoje lapki! :>

Polecam ten sprzęcik każdemu z czystym sumieniem, wart każdej złotówki. Och jaka szkodza, że mam go tak krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrLastContaQt, sadze ze dało by to rade, pogadaj z obsługa sklepu online (bo offline niestety nie ma aukcji nie da sie kupic) i jestem pewien ze sie da :) a jak sie nie da to powiedze ze "a ksy mowił ze sie da" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie doczekalem!!! Mam juz w swoich rekach tego Irivera T10 z mp3store. Szkoda tylko, ze zawiesili tamta aukcje, na ktorej kupilem to cudo bo wystawilbym bardzo pozytywny komentarz. Wszystko przebieglo tak szybko i bezproblemowo, ze az prawie zerwalo mi wszystkie wlosy z klaty. Wielkie Dzieki! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy wystawiaja pitkosowi pozytywy... ja chyba jakaś inna jestem :-/

 

Nie ty jesteś normalna, to tamci są inni, za co pozytyw? Za zwrot kasy? To jego obowiązek, tak jak zrealizowanie umowy, czyli sprzedaż towaru. Ci co mają miękkie serca muszą mieć za to twardą dupę, dzięki nim u nas w Polsce jest miejsce na pobłażanie przekrętów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - ale kto dolki pod kim kopie...:) Skad inni (mam na mysli uzytkownikow allegro) maja wiedziec, ze facet zrobil przekret na taka skale skoro dostal pozytywy za to, ze obracal cudzymi pieniedzmi przez jakis czas. Zrobil sobie np lokate na 10 dni troche zarobil i oddal:) Uszczesliwieni naiwniacy dali mu za to pozytywy:) brawo! W naszym kraju przestepca zawsze gora. Zasada prosta jak cie napadnie z nozem w reku to nie mozesz mu palnac w leb z pistoletu, a jak cie oszuka na allegro to mu dajesz pozytywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności