Skocz do zawartości

coś więcej o SONY NWZ-A844, 845, 846


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpila9

Witam!

 

Słuchalem wczoraj NWZ -A844 i dzisiaj iPoda Touch 4g. ten pierwszy w moim odczuciu bije na głowe Apple`a.

 

Proszę podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. Co wybrac (ciagle sie glowie) Sony NWZ- A844 lub 845 - troche sa ciche - poza tym spoko. czy moze cos z serii S Sonego - chociaz wbbudowane glosniki nie robia na mnie dobrego wrazenia. potrzebuje min. 8GB i super dzwiek duzo cieplejszy niz ten z taczki 4g, bo bose q15 sa malo basowe...

 

poleccie prosze cos ciekawego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauszne Shure SRH 440/840

Dokanałowe Audeo lub k370

 

:)

 

Jeszcze X nie słuchałem, a czy warto wydawać kasę na A84x? To zależy od preferencji. Touch 4g raczej jest jeszcze trochę wyżej (ale tylko trochę) od A84x, jednak trzeba dobrać odpowiednie słuchawki i tu też w grę wchodzę gusta. Osobiście też wolę dźwięk Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jakieś dziwaczne wykresy A840, ale tam podpięta była chyba armatura, shure 530 bodajże... Dla X'a póki co wykresy widziałem bardzo ładne nawet dla 16 ohm. Słuchałem tego i tego, wolę jednak sony x. Ja bym celował w dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem X'a, teraz dysponuję A845. Ogólnie, poza wielkością i sterowaniem X był w moim odczuciu lepszy. Przede wszystkim przewaga X'a to moc, a co za tym idzie głośność. A84x nie nadaje się w ogóle do bardziej wymagających nauszników, gra z nimi po prostu za cicho. Ponadto jest bardziej chłodny od X'a, gra znacznie bardziej naturalnie.

 

Nie pamiętam jak X radził sobie z armaturami, ale serii A wychodzi to bardzo dobrze (w moim odczuciu, lepiej niż Clip+, Nano 2G, czy Touch), co testowałem na DBA-02, A151, SE310 oraz PL50.

 

Z całą pewnością, zarówno seria X, jak i seria A to bardzo udane odtwarzacze. Gdyby jednak A845 miał trochę więcej mocy, byłby moim zdaniem odtwarzaczem kompletnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności