Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] CAL!/SHP5401-komputer/Sansa Clip+ a wzma


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw kup słuchawki a później kartę/wzmacniacz.

A to, jak ktoś pisze, że jest nie do słuchania to wsadź między bajki...

Słuchawki które wymieniłeś grają już z dziurki laptopa, a dziurka dziurce nie równa (jak to brzmi ;) ). W moim laptopie siedzi zamontowany SoundMAX Integrated Digital HD Audio i jakoś nie czuję, ze jest gorszy na tle grajków przenośnych, przynajmniej nie tych "naj", a kilka grajków, słuchawek i dac'ów posiadałem/słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem Sanse Clip do CAL i zdziwienie brakuje bardzo dużo mocy aby napędzić CALe. W ogóle przy ustawieniu głośności maksymalnej ledwo coś słychać . Ten grajek nie ma chyba żadnej mocy, stara mp3 Sony z 2007 roku kładzie ten odtwarzacz na łopatki

 

Nie wiem jak z Clip + ale pewnie to to samo badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy brakuje aż tak dużo.. W moim udczuciu słuchawki grają z przyzwoitą głośnością. Nawet idąc przez miasto nie przekroczyłem bariery 90% .

Inna sprawa, że średnica i góra zlewają się ze sobą, a scena jest wielkości kartonowego pudła.

 

Mimo wszystko, uważam, że Cal'e , w połaczeniu z clipem nie grają tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co słuchawek kupić nie mogę, dlatego najpierw chcę kupić tą kartę. Xonar bardzo mnie przekonuje - znana marka, dobra cena, wzmacniacz wbudowany.

Chciałbym zobaczyć różnicę najpierw na moich HD202 - z osobnej karty i z wbudowanego Realteka, ciekawość ;)

 

Może inaczej zapytam, bo ciągle nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi i musiałbym kupować w ciemno.

1. Jakie słuchawki zagrają BEZPOŚREDNIO z laptopa i będzie to dobre granie (lepsze niż HD202) ?

2. Co sądzicie o Xonar U3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie słuchawki zagrają BEZPOŚREDNIO z laptopa i będzie to dobre granie (lepsze niż HD202) ?

2. Co sądzicie o Xonar U3?

 

Wbudowana integra na realteku w lapsie (Asus N61VN) to największe ścierwo z jakim miałem styczność ..

SHP5401/5500 dały się nawet na nim słuchać .. HTX7 też .. CALe .. masakra

Xonar serii U .. taaaa Miałem U1 i wyleciał szybciej niż wleciał ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. :)

4 strony postów, a ja nadal nie wiem co wybrać..

CAL! widzę mają coraz gorszą opinię jeśli chodzi o połączenie ich ze zintegrowaną.

A jakbym wziął tego Xonara U3 ?

Pytania jakie mnie ciągle nurtują:

1. Które słuchawki zagrają najlepiej z integry bezpośrednio ? Żeby był skok jakościowy po HD202.

2. Kupując Xonara jest większy wybór ? Jaki ? (podejrzewam, że duży - wbudowany wzmak do 150 ohm, więc trochę pociągnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jejku... Weź CAL! najlepiej recablowane słuchaj z integry i zbieraj kasę na dobry DAC. Jak już kupisz tego DAC'a będziesz miał dźwięk na wysokim poziomie. W Dużej mierze dźwięk zależy od preferencji indywidualnych. Więc takie mówienie co lepsze tylko w pewnych granicach ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności