Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje mp3 jednak mam pewne wymagania:

- wyswietlacz

- przechodzenie miedzy plikami

- dobra jakosc dzwieku ( choc wiem ze zalezy od słuchawek )

 

Zastanawialem się nad :

Philips RaGa SA2RGA04

PENTAGRAM Vanquish VOLT 4GB P5103

clip+

cowon e2

 

 

Teraz po krótce opis mnie i moich wymagan:

 

słucham 3-4 godzin dziennie, słucham wszystkiego, kazdy rodzaj muzyki więc chciałbym jakis mały i poręczny odtwarzacz. Zależy mi na przechodzeniu między folderami i chyba nie wyobrażam sobie tego bez wyswietlacza. Fajnie by bylo mieć równierz slot pamięci. oraz BIAŁY kolor.

 

Mozecie cos doradzic ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wytłuszczone sobie odpuść. Sansa Clip + jest znakomitym rozwiązaniem. Nie zapomnij zainstalować tylko na nim RockBoxa, który pomoże Ci wyciągnąć dużo więcej z tego maleństwa. Jak nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do działu: Link

 

Tutaj masz oficjalną stronę RB: http://www.rockbox.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nikt mu nie napisał że jak wgra RockBoxa straci automatycznie gwarancję.

A na pewno tak jest? Ponoć jak nie z winy softu to serwis nie zwraca na niego uwagi... ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było wgrywać jakie się chce oprogramowanie do obojętnie jakiego urządzenia to byłby raj na ziemi.Z nawigacji samochodowej można zrobić "tablet" dzięki modyfikowanemu oprogramowaniu można wiele urządzeń przerobić.Ale jak serwis znajdzie takie modyfikacje to stwierdza "Nieautoryzowane modyfikacje urządzenia" i umywa ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nikt mu nie napisał że jak wgra RockBoxa straci automatycznie gwarancję.

 

 

Ja na Fuze wgrałem RB, nie dość, że się zepsuł trochę z mojej winy (choć nie miał prawa), to odinstalowałem RB i wysłałem na gwoiarę i naprawili. Więc jednak się nie traci gwarancji ;). Chociaż nie polecam sprawdzać. RockBox to R E W E L A C J A !!! Więc raczej tak czy siak warto wgrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nikt mu nie napisał że jak wgra RockBoxa straci automatycznie gwarancję.

 

 

Ja na Fuze wgrałem RB, nie dość, że się zepsuł trochę z mojej winy (choć nie miał prawa), to odinstalowałem RB i wysłałem na gwoiarę i naprawili. Więc jednak się nie traci gwarancji ;). Chociaż nie polecam sprawdzać. RockBox to R E W E L A C J A !!! Więc raczej tak czy siak warto wgrać.

 

Nori napisałeś odinstalowałeś RB a ciekawe czy jakby zobaczyli RB wgrane czy by tobie naprawili :)

 

Ps.Widzę że dostałem -2 na profilu czekam na liczbę 44 wtedy kupie sobie nową mp3 ;) liczę na tych co ciągle mi dają minusy,Minus jest zwami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci minusa nie dałem, lecz mogę dać jak tak chcesz ;) .

 

No odinstalowałem i większości usterek da się odinstalować przed wysłaniem w innych pewnie i tak nie dojdą, ze był zainstalowany. Odrobinka adrenalinki nikomu nie zaszkodziła. B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clipa + w białym kolorze się dostanie ? jak nie to zostaje e2. oba to dobre wybory, z tym że e2 chyba cieplejszy będzie. zależy też jakie masz/chcesz mieć słuchawki. jeśli jeszcze ich nie masz to w sumie obojetne który weźmiesz bo później dopasujesz już do odtwarzacza zakup. ja bym jednak wolał clipa, neutralny grajek to zawsze większy wybór słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności