Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

To cudo to pewnie imitacja! Na forum były już podobne watki, ale bardzo dawno i linki do podanych stron już wygasły, więc nie mogę ustalić czy to te same. Choć jak na moje laickie oko wygląda nieźle:P Proszę o zabranie zdania w tej kwestii. Pięknie dziękuję.

 

http://www.allegro.pl/item205150647_audio_...hawki_hit_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=204304113

kupilem te, brzmią beznadziejnie, czy to podróbka ?

 

aha i odpowiedz sprzedawcy : Niestety nie ma mozliwości zwrotu jezeli opakowanie zostało otwarte i przedmiot był używany.

i co w związku z tym moge zrobić, skoro na stronie pisze ze mozna sprawdzić do 7dmiu dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio moje Spark Plugi popsuły się i myślę nad kupnem nowych słuchawek. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tymi słuchawkami SONY EX-71SL które są na Allegro. Czy są to podróby? Gdzieś czytałem że wersje OEM to są podróbki a na Allegro są sprzedawane ze nieco ponad 60pln w "ładnych" pudełkach. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm... imo niby nie fake.. <_<

wyglądają oryginalnie..

gwara jest.. co prawda pisemna ale na 12 miesięcy i nie od polskiego dystrybutora (przynajmniej nie ma o tym mowy)

cena jakaś nie ta.. niby chodzą w podobnych cenach ale ja osobiście bym wolał dołożyć... <_<

 

chyba że ściagneli oryginały z zachodu po małej cenie a gwarancję dają ze sklepu, że jak coś się zwali to dadzą ci nowe.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że ściagneli oryginały z zachodu po małej cenie a gwarancję dają ze sklepu, że jak coś się zwali to dadzą ci nowe.. ;)

 

Cxy na zachodzie, z tego co wiem, są równie drogie jak u nas ;).

 

jak byłem w niemczech rok temu to ceny w przeliczeniu wypadały mniejsze niż w polsce teraz, kiedy notabene już spadły nieco.. - pamiętam cx-y w sklepie za 30-35 euro.. (tylko wtedy pomyślałem 'cholera, za takie coś tyle kasy??' nie znałem się wtedy.. ;) ale to były na pewno sennheisery, na pewno dokanałówki i na pewno były czarne, pudełko z tego co pamiętam też było takie jak od cx-ów - to musiały być one :) )

 

ale jeżeli nie kupili to co?? ukradli?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem ich wcześniej, i zamówiłem tamte. Wyśle maila do sprzedającego, czy są napewno orginalne.. Ale z tego, co widzę, to ten sprzedawca ma także inne produkty Creative, więc może rzeczywiście są orginalne... Ma ktoś orginalne EP 630 z roczną gwarancją?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności