Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

moze to nie ep-ki ale wyglada to na to ze zaczenli px100 podrabiac oO

 

http://www.allegro.pl/item197540693_nowe_s...cja_px_100.html

wystarczy n a jego aukcje spojzec by wywnioskowac ze z tymi px'ami jest cos nietak , i jeszcze ten napis nadole:

"Potrzebujesz z mini jack 2,5mm - napisz do mnie "

 

http://www.allegro.pl/item196071496_px_100...a_od_firmy.html

 

tu tez podobna sytuacja , same podrobki na aukcjach.

 

Przesadzaja powoli , zaraz beda hd 650 podrabiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nie ep-ki ale wyglada to na to ze zaczenli px100 podrabiac oO

http://www.allegro.pl/item197540693_nowe_s...cja_px_100.html

wystarczy n a jego aukcje spojzec by wywnioskowac ze z tymi px'ami jest cos nietak , i jeszcze ten napis nadole:

"Potrzebujesz z mini jack 2,5mm - napisz do mnie "

http://www.allegro.pl/item196071496_px_100...a_od_firmy.html

tu tez podobna sytuacja , same podrobki na aukcjach.

Przesadzaja powoli , zaraz beda hd 650 podrabiac...

 

eee.... :blink: bez kitu.... :blink:

 

po co komu pchać się w takie g***??? widzę, żę chyba z pxami będzie niedługo jak z cx300 - na allegro się nie kupi oryginałów.. o ile dalej tak będzie...

 

hd 650?? ;) a może i grado?? :P albo może poczekajmy trochę z takimi opiniami... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, żę chyba z pxami będzie niedługo jak z cx300 - na allegro się nie kupi oryginałów.. o ile dalej tak będzie...

 

A od kiedy na allegro nie można kupić oryginalnych cxów...? o.0

Niech ktoś kto się na tym zna wklei pare linków co orginalnych cx'ów i będzie problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>.<<

 

>>.<<

 

Przykładowo :).

 

 

Nie sądzę, żeby poprzednikowi chodziło akurat o najdroższe oferty z allegro. A pytanie, do którego się to sprowadza jest proste - czy można kupić oryginalne cx'y taniej niż powiedzmy 120zl (albo oczywiście jeszcze taniej)? I pewnie chodzi też o ewentualnie linki do takich aukcji. Sam planuje kupić nowe słuchawki i przyznaję, że nie jest to proste.. no chyba, że pójdę i zapłacę 200zł za słuchawki do playera za 500zł.

 

No i pytanie na które sam próbuję od jakiegoś czasu odpowiedzieć - czy ten koleś sprzedaje podróbę allegro - cx 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stn: a czy mozna kupic najnowszy numer cdaction za 10zl, podczas gdy w sklepie kosztuje dajmy na to 20zl? mozna co najwyzej z drugiej reki...

 

Widzisz, tym sie rozni sprzet od CdAction, ze nie jest produkowany w Polsce. A inne rynki roznia sie tym od polskiego, ze maja inne ceny. Pomijajac juz taki czynnik jak to, ze sprzed elektroniczny potrafi taniec, potrafia byc promocje, etc. No i oczywiscie, pomijajac marze sklepowe.

 

Porownaj ceny odtwarzaczy mp3 w PL i USA - widzisz roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikja tu widze cene podobna do naszej...

 

Czy chcesz mi przez to udowodnic, ze nie mozna kupic sprzetu takiego jak odtwarzacz mp3, taniej niz oferta sklepowa?

Stosujac analogie do CdAction - czy gdyby byla jedna i jedyna cena na sluchawki, to bylyby jakiekolwiek roznice miedzy sklepami?

Porównajmy chocby te aukcje -

cx 300 149zl - sadze, ze oryginalne,

i oferte ta cx 300 189zl

no i zeby bylo sprawiedliwie oferty sklepowe.

 

Nie wiem jak mozna polemizowac z faktem, ze sprzet ma rozna cene, i mozna go kupic taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie, ze nie kupisz taniej czy drozej bo to oczywiste, ze jakas roznica cenowa jest, ale mowie ze nie kupisz ponizej 120zl -

czy można kupić oryginalne cx'y taniej niż powiedzmy 120zl (albo oczywiście jeszcze taniej)?
- to twoje slowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie, ze nie kupisz taniej czy drozej bo to oczywiste, ze jakas roznica cenowa jest, ale mowie ze nie kupisz ponizej 120zl -
czy można kupić oryginalne cx'y taniej niż powiedzmy 120zl (albo oczywiście jeszcze taniej)?
- to twoje slowa...

 

Pamietam co pisalem, a chodzilo mi dokladnie o link do pewnej aukcji (tego juz nie cytowales) - cx 300 109zl

 

Z tego co pamietam mowiles, ze jak cos kosztuje 20zl, to nie kupisz za 10zl - ja twierdze, ze to nie jest wykluczone. No i jeszcze raz wracajac do sedna, chodzi o ustalenie tej granicy - kiedy na allegro koncza sie podroby a zaczynaja oryginaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wielu stronach tego watku jest cos napisane o tym sprzedawcy - rowneiz na pierwszej. jak sie juz wypowiadasz w watku to wypadaloby go chociaz pobieznie przeczytac - w tym pierwsza strone. wszystko jest tu zawarte...

btw proponuje zamknac temat, bo jak widac pytania ludzi sie nonstop powtarzaja i niemal na kazdej stronie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wielu stronach tego watku jest cos napisane o tym sprzedawcy - rowneiz na pierwszej. jak sie juz wypowiadasz w watku to wypadaloby go chociaz pobieznie przeczytac - w tym pierwsza strone. wszystko jest tu zawarte...

btw proponuje zamknac temat, bo jak widac pytania ludzi sie nonstop powtarzaja i niemal na kazdej stronie to samo...

 

Wybacz, rzeczywiscie 82 strony watku przeczytac zajmuje chwile.. skoro ani troche nie starasz sie byc pomocny, to radzilbym po prostu sie nie wypowiadac, szkoda klawiature zuzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX300 taniej sie kupic nie da, granica 150 zl !! Ten allegrowicz u ktorego senki sa po 109 zl, to totalny naciagacz.

 

A to zestawienie, ktore robi na auckji ma cos wspolnego z prawda? Jezeli tak.. i jezeli kazda podrobka ma prosty wtyk - wtedy latwo je rozroznic (obracajac pudelko)? Dobrze mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej obracajac pudelko nie zobaczysz jaka jest koncowka. Prawda jest taka ze cudow nie ma, jak chcesz CX300 oryginalne to albo idz do sklepu , albo na allegro np to:

http://allegro.pl/item194519228_sluchawki_...lver_black.html

http://allegro.pl/item195271277_sennheiser...lne_cx_300.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej obracajac pudelko nie zobaczysz jaka jest koncowka. Prawda jest taka ze cudow nie ma, jak chcesz CX300 oryginalne to albo idz do sklepu , albo na allegro np to:

http://allegro.pl/item194519228_sluchawki_...lver_black.html

http://allegro.pl/item195271277_sennheiser...lne_cx_300.html

 

Zwroc uwage - na aukcji z pierwszego linka, masz tyl pudelka - zaraz kolo naklejki jest rysunek z rodzajem koncowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dyskusja wywiązała xD.

 

Zamieściłem akurat te linki, bo byłem stuprocentowo pewny, że to oryginały. Ok, są tańsze aukcje, ale wtedy już nie ma pewności, że np. dostajesz gwarancję z konsbudu...

 

Nie ma co się czarować. Różnice w cenach produktów, również portable audio, potrafią być ogromne (vide aurvany np.). Ale jednak niektóre produkty (i tu wliczamy cx300) są w większości sklepów w bardzo podobnej cenie. Ja np. najtaniej je trafiłem... w sklepie stacjonarnym w bielsku, za 166zł. W markach w stolicy jest promocja, można je tam wyrwać za 149. Ale na allegro... raczej poniżej 180, no może 170zł oryginalnych nie trafisz. I pisząc 'oryginalnych' mam tu na myśli pełną ofertę, z gwarancją dystrybutora i oryginalnym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dyskusja wywiązała xD.

 

Zamieściłem akurat te linki, bo byłem stuprocentowo pewny, że to oryginały. Ok, są tańsze aukcje, ale wtedy już nie ma pewności, że np. dostajesz gwarancję z konsbudu...

 

Nie ma co się czarować. Różnice w cenach produktów, również portable audio, potrafią być ogromne (vide aurvany np.). Ale jednak niektóre produkty (i tu wliczamy cx300) są w większości sklepów w bardzo podobnej cenie. Ja np. najtaniej je trafiłem... w sklepie stacjonarnym w bielsku, za 166zł. W markach w stolicy jest promocja, można je tam wyrwać za 149. Ale na allegro... raczej poniżej 180, no może 170zł oryginalnych nie trafisz. I pisząc 'oryginalnych' mam tu na myśli pełną ofertę, z gwarancją dystrybutora i oryginalnym produktem.

 

A gdzie dokladnie ta promocja za 149? Przejade sie i kupie i bedzie z glowy;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności