Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno (ponownie) głośniki Creative Gigaworks T20 i jednak coś nie bardzo jestem do nich przekonany. Dodatkowo na ich niekorzyść przemawia fakt, że Koss KSC75 na Cordialu cmk209 podpięte bezpośrednio pod kartę dźwiękową grają od nich wyraźnie lepiej pod każdym względem.

 

Czy do 1000zł są jakieś głośniki 2.0 godne uwagi? Przede wszystkim zależy mi, żeby były niewielkich rozmiarów, nie większe od posiadanych aktualnie T20.

 

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Audioengine A2, tylko czy na pewno są warte tych ~700zł? (tyle wynosi przeciętny koszt z dostawą z ebay). Bo jeśli są jedynie niewiele lepsze od T20 to raczej podziękuję...

 

Macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś w rodzaju: kupuje - podpinam pod kompa - słucham muzyki? :P Bo nie mam cierpliwości do bawienia się w składanie na własną rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel tak jak napisałem na shoucie: podpiąłem z ciekawości do ich wyjścia słuchawkowego ksc i niestety było nieciekawie, także one są chyba ogólnie słabe (albo wzmacniacz zaniża ich potencjał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności