Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Czy rzeczywiscie KOSS KSC 75 tak miazda?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie stac mnie juz na wydanie na sluchawki po kilka stow jak za dawnych czasow, mam swoje Aurvany Live ktore uwielbiam (ze 4 lata chyba) ep-630 ktore lubie, do tego Sansa Clip i tak mysle zeby cos jeszcze sobie kupic w miare taniego a fajnego. Czy KSC 75 rzeczywiscie sa tak fajne? czy w cenie do 150 zl sa jeszcze jakies sluchawki godne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście są takie fajne :). Tanie i dobre. Mają swój charakter i są bardzo wygodne. To chyba nie tylko moje zdanie... :)

 

~80 zł to nie majątek na słuchawki które naprawdę sprawiają dużo radości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar używać ciepłych KSC75 z ciepłą Sansą to sobie je lepiej odpuść. Jeśli Sansa zareaguje jak mój Meizu to bas Cię powali i nawet equalizer może na niezbyt wiele się zdać. W przypadku Meizu bas może nie zalewał, ale wybijał się na pierwszy plan. Myślę, że podobnie jak Ty byłem ciekaw tego cudeńka, ale w takim zestawieniu musiałem się ich pozbyć. Druga sprawa to kompletny brak izolacji i nadają się praktycznie do domowego zacisza lub na jogging, rower, park, las ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś trochę przewrażliwiony. Słuchałem KSC 75 na tropikalnej wręcz Nokii E52 i choć nie było to najlepsze połączenie, to dało się słuchać. A basu wcale koszmarnie dużo nie było.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kilka stów? Dałeś granicę 150, a ja swoje v-jays właśnie za tyle kupiłem (23m gwar). Nowe jak nowe, trochę czasu już na rynku są. Mało znane raczej przez to, że dostępne tylko w internecie. Mi to gra z P3 naprawdę świetnie, nie wiem czego więcej oczekiwać po sprzęcie przenośnym. No może v-jays mogły być odrobinę wygodniejsze, bo pod tym względem wolę zdecydowanie K420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSC75 nie są ciepłe, one grają najlepiej z ciepłymi odtwarzaczami :) ksc75 wręcz domagają się basu, grają bardzo dobrze z s638, e10, v39, z clipem też przyjemnie. Nie ma tam mowy o muleniu, mulą px100 a te są przeciwieństwem kossów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kossy mam, grają naprawdę fajnie, aczkolwiek "czegoś" mi brakuję, myślałem nad V-jas lub nad K420. Zależy mi na poprawie jakości (która i tak jest niezła w ksc75), playerki tak jak w podpisie. Napiszcie coś co by je jakoś porównało i oceniło.

 

Mogą być też inne słuchawki portable, do 200zł (chociaż, jak już mają być za 200 to niech dorównują słuchawkom nie-portable).

Edytowane przez noir7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to KSC grają podobnie do v-jays, więc jeśli odpowiada Ci ich brzmienie, to bierz v-jaysy. Na pewno będzie to zmiana na plus ;) A jeśli chodzi o porównania, dla mnie v-jays są zdecydowanie przed K420, chociaż to trochę inne szkoły grania i polecam Ci sprawdzić jedne i drugie.

Edytowane przez kiju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności