Skocz do zawartości

Zamówienie grupowe z sensorcom.com


tditsr

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mam już wyliczone, czekam na jakąś reakcje odnośnie Multifilamentów, na pewno nie będę zakładał za dwie dodatkowe parydry.gif

Dla wszystkich zainteresowanych, przykładowo za parę Puresound wychodzi 18zł, do tego dojdzie parę złotych za wysyłkę po PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HattoriH może Ty byś tak zrobił ale ja chcę być w porządku wobec każdego.

Daniel C, rezygnując także z Puresound robisz jeszcze większe zamieszanie, bo wtedy właśnie będzie brakować jednej pary Puresound.. omg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yedi :) Najpóźniej jutro do południa każdy z listy dostanie PW z kwotą i danymi do przelewu :)

 

W ciągu 15 minut każdy dostanie PW. Jest info co zamawiamy i za ile, koszt przesyłki z UK (2,1zł) i po PL (5zł).

Tak więc czekam na przelewy :)

 

Edit: przedłuży się z tego względu, że na fourm jest zabezpieczenie - odstęp między kolejnym PW to 3 minuty ;]

 

 

Każdy dostał już PW, przelewy powoli do mnie docierają, liczę na to że nikt nie poleci w członka i obędzie się bez kombinacji :)

 

PILNE!

Jest mały problem... użytkownik bassreflex, który zapisał się jako jeden z pierwszych na listę, dopiero dzisiaj raczył mnie poinformować o swojej rezygnacji... a wszystkie koszta zostały już podliczone, przesyłka itp.

Był chętny na jedną parę PureSound S. Czy jest może ktoś kto przejął by jego pozycję?

 

 

Oprócz tego zamieszczam listę osób, od których dostałem już przelew:

Piotrus-g

Ichris

4adr3

Daniel_C

Yedi

Azahiel

realis

nucc

HattoriH

Ros

zodiac

Edytowane przez tditsr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ichris, yedi - jeśli to nie będzie problemem to mogę wam przelać z powrotem kasę za Ski, chyba że do czasu aż dostane wszystkie przelewy znajdzie się chętna osoba na Ski :)

 

Nie widze problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, tak więc zwracam Wam pieniądze za S-ki :)

 

Uwaga, uwaga

Mam całą kwotę na koncie :) Więc składam zamówienie :)

 

Dla pewności, bardzo proszę o przesłanie mi swoich adresów do wysyłki w NOWEJ wiadomości, wolę mieć porządek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest problem...

Z niewiadomych przyczyn moja płatność została cofnięta przez mBank. Na sensorcomie płatność oczywiście przeszła, a potem dostałem informację od nich i z mBanku, że nie mogą zrealizować płatności z przyczyn leżących w błędnie ustalonych limitach kartymad.gif Bardzo bym prosił o łagodne potraktowanie sprawy, ja sam jestem zażenowany bo jeszcze zwrot nie widnieje za moim koncie... Jak tylko dostanę pieniądze z powrotem napiszę w temacie. Przepraszam za zaistniałą sytuację sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest problem...

Z niewiadomych przyczyn moja płatność została cofnięta przez mBank. Na sensorcomie płatność oczywiście przeszła, a potem dostałem informację od nich i z mBanku, że nie mogą zrealizować płatności z przyczyn leżących w błędnie ustalonych limitach kartymad.gif Bardzo bym prosił o łagodne potraktowanie sprawy, ja sam jestem zażenowany bo jeszcze zwrot nie widnieje za moim koncie... Jak tylko dostanę pieniądze z powrotem napiszę w temacie. Przepraszam za zaistniałą sytuację sad.gif

 

Jakiego rodzaju karty używasz ? Tej elektronicznej mbanku ? Visy Electron ? Bo mi odrzuciło płatność Visą Electronem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak...

Karta to Visa Electron z "delfinkiem" więc nie powinno być problemu przy płatnościach, jak się okazało wystąpił problem przy zmianie limitów, tzn. ja zmieniłem limit na taki bym mógł zapłacić za zamówienie, niby zmienił się w systemie, ale 'gdzieś tam' posypało się to wszystko. Tłumaczyli mi na infolinii, że mieli dwa różne limity, płatność przeszła ale komuś się nie spodobały właśnie te dwa różne limity i cofnęli transakcje ze względów bezpieczeństwa. Wszystko było by ok, gdyby nie to, że muszę poczekać około tygodnia na zwrot pieniędzy na konto... Złożyłem reklamację, ale wątpię żeby to cokolwiek przyśpieszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności