Skocz do zawartości

Dokupić iPoda czy wystarczy Galaxy S ?


pazday

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

2 miesiące temu zostałem nowym posiadaczem Samsunga Galaxy S i9000 (ok. 1700zł). 2 tygodnie temu zakupiłem do niego kartę SD 16GB (120zł). Teraz zastanawiam się czy opłaca się jeszcze kupić iPoda/iPoda Touch. iPod miałby być tylko do muzyki (przez słuchawki - dokanałowe, moooże nauszne), żadne filmy, gry, internet. Tak więc czy iPody/iTouchy grają dużo lepiej (o ile wgl grają lepiej) niż Galaxy S ? Czy opłaca się wydać dodatkowe pieniądze (ile?) na iPoda ? Miejsca wolnego na Galaxy mam sporo (starczy na tysiące utworów MP3), tak więc gra toczy się teraz tylko o jakość muzyki. (Bateria nie jest aż tak ważna.) Czy warto ??

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Galaxy S się fajnie sprawdza jako player. Jakoś znacząco pewnie też od Taczki nie odstaje. Jeżeli czas pracy SGS Ci nie przeszkadza to chyba nie ma sensu. Lepiej zainwestować w słuchawki tak na moje oko. Bo z Taczką dochodzi dodatkowy równie duży grat do kieszeni plus spory wydatek. A różnicy w jakości dźwieku możesz nawet nie zauważyć (w barwie predzej). A nie masz możliwości posłuchania Taczki w iSpocie albo w jakimś markecie RTV?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz możliwości posłuchania Taczki w iSpocie albo w jakimś markecie RTV?

Kiedyś przy okazji zobaczę, czy jest taka możliwość : ) Ile zapłaciłbym za nówkę Toucha 1 G ? Czytałem porównanie ipoda 1g i 2g i wyczytałem, że 1G lepiej odtwarza muzykę. Ale czy jest droższy ?

Może lepiej zaopatrzę się w wzmacniacz do SGSa...

 

Co do słuchawek to Nuforce Ne700x są dobrym wyborem ?

A jeśli chodzi o nauszne ? Senki Sennheiser HD 438 są dobre ?

(Czy nauszne słuchawki zżerają szybciej baterię od doków? (O ile ?))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałbym starszych generacji niż trzecia gdyż nie są już wspierane. Po za tym ciężko je będzię później sprzedać chyba że za psie grosze. Natomiast jeśli chodzi o jakość dźwięku to niestety... Pierwsza generacja pod tym względem była (a może i dalej jest) najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja np mam też galaxy tylko że spica i ipoda video. Szczerze mówiąc jakość dźwięku jest o niebo lepsza od ipoda + masz equalizer. Kiedy porównywałem jakość dźwięku telefonu do discmana to z dobrym ustawieniem equalizera było w zasadzie tak samo. A co do dobrego odtwarzacza polecam ściągnąć z marketu power amp, wypróbowałem kilka ale ten jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sprzedaj galaxy s, kup iphona 3gs/4 gdzie bedziesz mial ipoda albo zostan przy galaxy s i zakup dobre sluchawki. Kupno mp3 majac dobrego smartfona to zbedny wydatek, chyba ze ktos potrzebuje po 64gb jak w ipodach...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sgs + voodoo i masz całkiem przyjemny odtwarzacz ale... Jakoś nie mogę się na niego przestawić. Nie chce się polubić z żadnymi moimi słuchawkami, no może z wyjątkiem AKG420, chociaż i tu jest trochę za dużo basu jak dla mnie. Dlatego nie mogę się mimo wszystko rozstać z iPhone 3g, chociaż karty sim nie mam w nim od przeszło pół roku. Poza tym 3g buduje lepsza, precyzyjniejszą scenę i to już przy niewielkiej głośności co jest dla mnie znaczące jako że należę do ludzi którzy słuchają raczej niezbyt głośno.

 

Tapnięte z SGS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dokup ipoda:)

sam miałem galaxy s i powiem ci szczerze że nawet po vodoo samsungowi brakuje mocy by zasilić słuchawki skullcandy hesh (głośnik 50mm)

ogólnie może mu brakować mocy żeby zasilić słuchawki nauszne.

ja dokupiłem ipoda touch i jestem z zakupu zadowolony.

ipod ma troszkę chłodniejszy dzwięk ale po ustwaieniu eq jest moim najlepszym playerem bije na głowę cowona i samsunga p3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że EQ iPodów jest żałosne.

Widocznie nie odpaliłeś żadnego prządnego equalizera w SGSie.

SGS jest bardzo OK jeśli chodzi o wysterowanie słuchawek przenośnych i nie ma sensu dokupywać do niego sprzętu dublującego funkcje i gabarytowo tak wielkiego jakim jest iPod Touch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności